Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Yemek pişirmenin keyfini yeniden keşfedin

Yüksek teknolojisiyle kullanıcıların yemek pişirme deneyimlerini en üst seviyeye taşıyan Siemens iQ700 ankastre fırınlar, yenilikçi özellikl...

Yemek pişirmenin keyfini yeniden keşfedin
Yüksek teknolojisiyle kullanıcıların yemek pişirme deneyimlerini en üst seviyeye taşıyan Siemens iQ700 ankastre fırınlar, yenilikçi özellikleriyle de öne çıkıyor. cookControl Pro, roastingSensor Plus, bakingSensor Plus ve fullSteam Plus yemeğinizi  hızlı ve kusursuz şekilde pişiriyor.

Siemens Ev Aletleri’nin yeni ürün serisi Q700 ankastre fırınlar, kullanıcıların yemek pişirme deneyimlerini bir adım daha ileri taşıyor. Yemek pişirme işlemini daha kolay ve keyifli hale getirerek, birbirinden leziz yemekler hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Pişirmeyi tam zamanında otomatik sonlandıran cookControl Pro teknolojisi sayesinde, seçilen yemeğe ait doğru program ayarlarını uygulayabilirsiniz. Siemens iQ700 ankastre fırınlar ile yemek yapmak artık çok daha kolay.

roastingSensor Plus özelliği ile mutfağınızın şefi olabilirsiniz. Entegre termometresi sayesinde üç farklı noktadan ısıyı takip ederek fırında tavuk, et ve balık tarifleri hazırlarken kişisel pişirme tercihlerinize göre mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

bakingSensor Plus özelliği ise hamur işlerinin tam kıvamında olmasını sağlıyor. Fırındaki nem seviyesi ve sıcaklık ölçülerek, kruvasanların mükemmel çıtırlıkta olmasını veya muzlu keklerin olması gerektiği kadar yumuşak kalmasını sağlıyor. HomeConnect aracılığıyla da tahmini pişirme süresi hakkında bilgi alıp yemeği gerektiği kadar pişirebiliyorsunuz. Sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmek için Siemens iQ700 fırınlardaki fullSteam Plus fonksiyonu size birçok yeni pişirme seçenekleri sunuyor. Buhar ve 120°C ısı kombinasyonu ile yemekler %50 daha hızlı pişerken, besinlerin vitaminleri ve lezzeti de korunuyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok