Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Akıllı Düdüklü ile birbirinden farklı lezzetler dakikalar içinde sofrada

Gelişen teknoloji, uzun pişirme sürelerini birkaç dakikaya indiren düdüklü tencerelerin kimliğini değiştirmeye devam ediyor. Bu trendi yakın...

Akıllı Düdüklü ile birbirinden farklı lezzetler dakikalar içinde sofrada
Gelişen teknoloji, uzun pişirme sürelerini birkaç dakikaya indiren düdüklü tencerelerin kimliğini değiştirmeye devam ediyor. Bu trendi yakından takip eden Sage markalı SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü tencere de mutfaklara sağlık, lezzet, güvenlik ve fonksiyonellik getiriyor. Enplus çatısı altında sunulan Sage markalı düdüklü tencere dakikalar içerisinde bakliyattan risottoya, et yemeklerinden çorba ve pilav çeşitlerine kadar çok sayıda yemeği hazırlamayı mümkün kılarak hayatı kolaylaştırıyor. 

Giderek yaygınlaşan sağlıklı yaşam bilinci düdüklü tencerelerin cazibesini arttırmaya başlıyor. Gelişen teknolojinin etkisiyle mutfakların çözüm ortağı olarak konumlanan düdüklüler, sağlıklı ve güvenli pişirme yöntemi arayanların ise baş yardımcısı olmaya aday. Enplus mağazalarında satışa sunulan Sage SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü yüksek teknolojiyi kusursuz güvenlik ve işlevsellikle buluşturarak yeni nesil düdüklü tencerelere yepyeni bir alternatif sunuyor. 

Akıllı Düdüklü ile birbirinden farklı lezzetler dakikalar içinde sofrada

Mutfakların güvenliği garanti altında

Sage SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü, 4 litrelik paslanmaz çelik pişirme kabı, 3 aşamaya sahip güvenlik sistemi ve 14 farklı moddan oluşan donanımıyla yemek hazırlamayı keyifli ve kolay hale getiriyor. Yemeklerin pişirme sırasında aşırı basınçtan ötürü parçalanmasını ve köpürmesini engelleyen teknolojisi ile pişmesi saatler süren lezzetleri kusursuz bir şekilde kısa bir sürede hazırlamaya yardımcı oluyor. Mutfaklarda tehlike yaratabilen havalandırma deliğinden buhar salınmasını ortadan kaldıran doğal basınç tahliye modu, basınç tahliye ve basınç emniyet valfleri ile emniyet kilitleme pimi içeren 3 aşamalı güvenlik sistemiyle güvenliği bir üst seviyeye taşıyor.    

Uzun pişirme sürelerini dakikalara indiriyor

14 modu ile çorba, et yemekleri, güveç ve pilav çeşitlerinin uzun pişirme sürelerini dakikalara indiren Sage SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü’nün kısa sürede yoğurt mayalıyor olabilmesi ise önemli özellikleri arasında yer alıyor. Sous Vide Pişirme Modu ile et ve sebzeler hassas bir şekilde ayarlanmış sıcaklıkla uçtan uca eşit şekilde pişirilebilirken, çektirme usulüyle birbirinden lezzetli sosları da yemeklerin yardımcı oyuncusu olarak sofralarda yerini alıyor. Paslanmaz çelik pişirme kabı ve sehpaya sahip olan Sage SPR680 The Fast Slow Go Akıllı Düdüklü, paslanmaz çelik trivet toplayıcı, kollektör yoğuşması aksesuarlarıyla satışa sunuluyor. Tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilen cihaz, bu özelliğiyle de sunduğu kullanım kolaylığını artırıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok