Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Isıtma çekmeceleri sayesinde yemekleriniz hep sıcak

Gaggenau 200 Serisi ısıtma çekmecelerinde yemekler sıcak tutulabiliyor ve dondurulmuş gıdalar çözülebiliyor. Gaggenau 200 Serisi fırınlarla ...

Gaggenau 200 Serisi ısıtma çekmecelerinde yemekler sıcak tutulabiliyor ve dondurulmuş gıdalar çözülebiliyor.

Gaggenau 200 Serisi fırınlarla harika bir uyum sergileyen ısıtma çekmeceleri, aynı zamanda, 40°C – 80°C sıcaklıklar arasındaki pişirme işlerinde de kullanılabiliyor.

Lüks mutfak aletleri sektörünün önemli markası Gaggenau, 200 Serisi ısıtma çekmelerini beğenilere sunuyor. Gaggenau’nun antrasit, metalik ve gümüş tonlarına sahip yeni 200 serisi fırınları ile son derece uyumlu WSP 221 ve 222 model ısıtma çekmeleri mutfak hayatına büyük kolaylık katıyor.

Yemekleriniz sıcak kalsın
Gaggenau 200 Serisi ısıtma çekmecelerinde, ister aile arasında ister misafirler için hazırlanan nefis yemekler sıcak tutulabiliyor. Ayrıca, zamandan kazanmak isteyen herkes için son derece ideal bir çözüm olan dondurulmuş gıdalar da hızlıca ve rahatlıkla çözülebiliyor. Gaggenau 200 Serisi ısıtma çekmeceleri, 40°C – 80°C sıcaklıklar arasındaki pişirme işlerinde de kullanılabiliyor.

Bir ısıtma çekmecesine kaç adet menü ve çorba tabağı sığdırabilirsiniz?
14 cm yüksekliğindeki WSP 221 modeli, altı adet menü ve çorba tabağı alırken; 29 cm yüksekliğindeki WSP 222 modeline 12 adet menü ve çorba tabağı sığıyor. Her ikisi de, hijyenik cam tabanlı paslanmaz çelik malzemeden oluşan iç kısımlara sahip tutamaksız çekmeceler, Push-to-Open açma sistemi sayesinde kolayca açılabiliyor.

Birbiriyle mükemmel uyumlu bir seri: Gaggenau 200 Serisi
Gaggenau 200 Serisi ısıtma çekmeceleri, farklı yemek pişirme alışkanlıkları ve tercihlerine uygun en mükemmel çözümleri sunan 200 fırın serisi ile mükemmel uyum gösteriyor. Gaggenau 200 serisinde, buharda hamur işi ve yemek pişirme fırınları ile ısıtma çekmecelerinin yanı sıra mikrodalga fırınlar, mikrodalga cihazları ve tam otomatik espresso makineleri de yer alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok