Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Selva, sağlıklı yaşam ürünlerini tanıttı

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren sektörünün yenilikçi markası Selva Gıda,  12-15 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenen "...

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren sektörünün yenilikçi markası Selva Gıda, 

12-15 Eylül 2013 tarihleri arasında düzenlenen "Tarihi Başkentlerden Konya, Edirne, Karaman ve İstanbul Feshane'de Buluşuyor" projesi kapsamında Konexpo 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği’ne katıldı. Fuar süresince makarna çeşitleri ve piyasaya yeni sürdüğü sağlıklı yaşam ürünlerini tanıtan Selva Gıda, yaklaşık 5000 kişiyi bizim usul tatlarla buluşturdu.

Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (KONSİAD) öncülüğünde Feshane’de gerçekleştirilen "KONEXPO 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği"nde bu sene de yerini alan Selva Gıda, hem açık hem de kapalı alanda kurduğu standlarda fuar ziyaretçilerine makarna ikram etti.

Sağlıklı yaşam ürünleri, büyük ilgi gördü
Ülkemizin markalı makarna ihracat lideri olan Selva Gıda’nın piyasaya yeni sürdüğü sağlıklı yaşam ürünlerinin de tanıtıldığı fuar hakkında bilgi veren Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, “Anadolu’ya başkentlik etmiş şehirlerin bir araya gelerek oluşturduğu bu sinerjinin içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Ülkemizin tahıl ambarı Konya’dan dünyanın dört bir yanına ulaşan bir gıda markası olarak tüm ürünlerimizi katılımcılarla buluşturma fırsatı yakaladık. Özellikle piyasaya yeni sürdüğümüz sağlıklı yaşam ürünlerimize olan ilgi bizi memnun etti. Malum olduğu üzere günümüzde sağlıklı yaşam, bireylerin her zamankinden daha fazla önem verdiği konulardan biri olarak dikkat çekiyor. Biz de bu çerçevede sağlıklı yaşam ürünlerimizle tüketici beklentilerini karşılamayı amaçlıyoruz. Bir süredir süren Ar-Ge çalışmalarımızın bir çıktısı olarak; insan sağlığına yararlı etkileri bulunan Buğday Ruşeymi, Buğday Kepeği ve Yulaf Kepeği’ni ‘Sağlıklı Yaşam Ürünleri’ kategorisi altında müşterilerimizle buluşturduk. Türkiye’de ilk defa vakumlu paketlerde, özel prospektüsleriyle satışa sunduğumuz ürünlerimizle, sağlıklı beslenmeyi teşvik ederek kaliteli yaşama yardımcı olmayı hedefliyoruz” dedi.

Feshane’de gerçekleştirilen fuarın, birçok kültürün kaynaşması için güzel bir mecra olduğuna da değinen Karakuş, “Kültür standları ve fuar süresince devam eden kültürel etkinlikler, bu organizasyonu diğer birçok organizasyondan farklılaştırıyor. Böyle farklı bir organizasyonda Selçuklu’ya başkentlik eden Konya’nın markası olarak hem şehrimizin hem de ürünlerimizin tanıtımını keyifle yaptık” dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe