Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Marifetli mutfak makinesi: MUM

Bosch MUM 44R1 mutfak makinesiyle tam kıvamında kabaran kekler, lezzetli ekmekler yapmak artık çok kolay.   Yoğurma, çırpma ve karıştırma gi...


Bosch MUM 44R1 mutfak makinesiyle tam kıvamında kabaran kekler, lezzetli ekmekler yapmak artık çok kolay. 

 Yoğurma, çırpma ve karıştırma gibi işleri hızlıca ve mükemmel şekilde yapan, dinamik üç boyutlu karıştırma sistemi “Multi Motion Drive” sayesinde malzemeyi tam kıvamında yoğuran Bosch MUM44R1 ile harika karışımlar yakalanıyor ve enfes lezzetleri yakalamak artık hayal olmaktan çıkıyor. Kompakt formu ve kırmızı rengin oluşturduğu neşeli tasarımı göz doldururken, 3.9 litrelik paslanmaz çelik karıştırma kabı bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor…

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren Bosch Ev Aletleri, mutfağının şefi olmak isteyenler için Bosch mutfak makinelerini tasarladı. Mutfakta yoğurma, çırpma, karıştırma gibi bütün işleri yapan, hatta ek aksesuarlarıya buz kırma, kıyma makinesi gibi işlevleri de üstlenen MUM 44R1 mutfak makinesi, mutfaktaki amatör şeflerin eli ayağı oluyor. Bosch mutfak makinesi MUM 44R1, ekmek hamuru gibi yoğun hamurları kolaylıkla karıştırıyor, tam kıvamında kabaran harika kek hamurları yapıyor.

Bosch’un pratik ve estetik çözümler sunan mutfak makineleriyle yemek yapmak şimdi artık çok daha zevkli ve hızlı. Yiyeceklerin çok daha pratik bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olan ve böylece yemek yapma sürecini hızlandıran Bosch mutfak makineleriyle hem size zaman kalıyor hem de yaptığınız yiyecekler daha lezzetli oluyor.

Aksesuarlar ile herşey mümkün; kıyma, dondurma ....
Mutfak makinesi aksesuarları ise mutfakta yapılabilecek herşeyin yapabilmesine olanak veriyor. Kesme, dilimleme, parçalama ve rendeleme fonksiyonları olan doğrayıcı ile sebze ve meyveler kısacık bir sürede pişirmeye ya da yemeye hazır hale geliyor. Kıyma yapma aksesuarları, blender kabı, çekirdek, kahve ve karabiber giibi malzemeler için öğütücü, dondurma yapma aksesuarları ve narenciye sıkacağı aparatları ise neredeyse mutfakta başka bir cihazın varlığını gereksiz hale getiriyor.

MUM 44R1 Mükemmel karışımlar…
MUM 44R1 dinamik üç boyutlu karıştırma sistemi “Multi Motion Drive” sayesinde, siz hiç yorulmadan kabın her yerindeki malzeme tam kıvamında yoğruluyor ya da karıştırılıyor.
Enfes lezzetler yakalamayı garantileyen MUM 44R1’in 400 Watt’lık gücü ve 4 farklı hız kademesi ile tüm malzeme eşit karışıp, pürüzsüz karışımlar elde ediliyor.

MUM 44R1’in kompakt formu ve kırmızı rengiyle dikkat çeken neşeli tasarımı göz doldururken, 3.9 litrelik paslanmaz çelik karıştırma kabı bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Bu çelik kapta mayalı hamurlar hazırlarken, fırın gibi sıcak ortamlara da yerleştirilebiliyor.

Mutfak şeflerinin eli ayağı olmaya aday olan, karıştırma, yoğurma, çırpma gibi mutfakta akla gelebilecek her işi hızla yapan MUM 44R1, ekstra aksesuarlarıyla buz kırmaktan kıyma makinesine kadar farklı fonksiyonları da yerine getirebiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok