Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Fit Tencere, Hem Sağlıklı Hem Pratik

Emsan, mutfağında pratiklikten hoşlanan kadınlar için yepyeni bir tencere seti sunuyor.  Yeni Emsan Fit Tencere Seti ile sağlıklı, lezzetli ...


Emsan, mutfağında pratiklikten hoşlanan kadınlar için yepyeni bir tencere seti sunuyor. 

Yeni Emsan Fit Tencere Seti ile sağlıklı, lezzetli ve pratik yemekler hazırlayabilmek çok kolay. Kilitlenebilir cam kapağı, ergonomik tasarımı ve fırına girebilme özelliğiyle Emsan Fit Tencere Seti, farklı pişirme tekniklerini kullanarak yemek mönünüzü zenginleştiriyor.

Kapat, Kilitle ve Süz
Derin tencere ve karnıyarık tenceresi olmak üzere iki farklı boyutu bulunan Emsan Fit Tencere Seti’nin kilitlenebilir cam kapağı, yemeklerinizin suyunu, tencereyi ters çevirerek süzme imkanı veriyor. Tencerenin akıllı kapağı süzgeç kullanmadan pratik bir şekilde yemeğinizin suyunu süzdürüyor. Profesyonel tasarımlı ergonomik çelik sapları hem ele rahatça oturuyor hem de metal olması sayesinde tencerenin fırına girmesine olanak sağlıyor. Pişirmeye ocakta başlayıp, fırında devam edebilir; tenceredeki yemeğinizi ayrı bir kaba almadan fırınlayabilirsiniz.

Kullanışlı Boyutları ile Mutfakta Vazgeçilmez
Emsan Fit Tencere Seti’nin 20 santim çapındaki 3,7 litrelik derin tencere ve 24 santim çapındaki karnıyarık tenceresi mutfağınızdaki en kullanışlı parçalar olacak. Birbirinden lezzetli çorbalar, pilavlar ve tüm diğer yemeklerin mimarı olacak set, sağlıklı yemekler yapmanın yanı sıra şık tasarımıyla da mutfağınıza modern bir görünüm kazandıracak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok