Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Tam Buğday Makarna sağlık ve lezzet birarada


Doğal, kaliteli ve zengin ürün çeşitleriyle Türkiye’de premium makarna kategorisinin lider markası Pastavilla, tam buğday makarna çeşitlerini tüketicisiyle buluşturdu. Pastavilla Tam Buğday Makarna, sağlık ve lezzeti bir arada isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Premium makarna kategorisinde tüketicilerin bir numaralı tercihi olan Pastavilla’nın yeni ürünü Pastavilla Tam Buğday Makarna raflardaki yerini aldı. Pastavilla Tam Buğday Makarna, sağlığın yanında lezzetiyle de öne çıkıyor. Buğdayın tümü kullanılarak üretilen Pastavilla Tam Buğday Makarna’nın içerisinde irmik, kepek ve ruşeym bulunuyor. E vitamini bakımından zengin olduğu belirtilen ruşeym buğdayın özünü oluşturuyor ve muhteviyatında yüksek miktarda A,E ve B1 vitamini, lesitin, esansiyel yağ asitleri ve proteinler ile minerallerden çinko, manganez ve krom bulunuyor. Kepek ise, yüksek oranda lif içerirken mide, bağırsak, kolesterol ve kolon kanseri gibi hastalıkların görülme riskini azaltmaya faydalı oluyor.

Penne, spaghetti ve pappardelle çeşitleri bulunan Pastavilla Tam Buğday Makarna, yüksek oranda protein ve lif içerirken, sindirimi de kolaylaştırıyor. Vücudun ihtiyaç duyduğu B grubu vitaminleri açısından zengin olan Pastavilla Tam Buğday Makarna, düşük glisemik indeksi kan şekeri seviyesinin yükselmesini önlemeye yardımcı oluyor. Hem lezzetli ve hem de hafif bir öğün isteyenlerin tercihi olacak Pastavilla Tam Buğday Makarna’nın 100 gramı ile günlük lif ihtiyacının %30’u, protein ihtiyacının ise %22’si karşılanıyor.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]