Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

En Lezzetli Hamur İşlerinin Adresi


En lezzetli hamur işleri, havuçlu kekler, meyveli tartlar ve dumanı üstünde tüten ekmekler… 

Emsan Nar serisiyle evlerinizde bu eşşiz lezzetleri pişirmeniz artık çok kolay. Yanmaz yapışmaz seramik iç kaplaması, kolay temizlenebilme özelliği ve daha bir çok fonksiyonel yönüyle Emsan Nar Serisi, benzersiz tatlar yaratmanızı sağlıyor.

Emsan, eşsiz hamur işleri pişirmeniz için çok özel bir seri hazırladı. Pratik kullanımı ve şık tasarımıyla Emsan Nar serisi; klasik kek kalıbından kenetli kek kalıbına, ekmek kalıbından 12’li muffin kalıbı ve tart kalıbına kadar ürün çeşitliliğiyle mutfakta harikalar yaratmayı sevenlere sesleniyor.

Emsan Nar serisinin yanmaz yapışmaz ve seramik kaplamalı iç yüzeyi, pişirdiklerinizi yapışmadan ve şekli bozulmadan kalıptan ayrılmasını sağlarken; leke tutmayan yapısıyla da kolay temizlenebiliyor. Ergonomik yapısı ve renk değiştirmeyen iç kaplamasıyla Nar Serisi uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor.

Çocuklarınızla Mutfakta Keyifli Anlar Yaşayın

Lezzetli cupcakeler ve renkli mini pastalar hazırlamak artık çok kolay. Emsan Nar Serisi 12’li Muffin Kalıbı ile zamanınızı çocuklarınızla birlikte mutfakta eğlenerek geçirebilirsiniz. Hem göze hem damağa hitap eden tadlar için Emsan Nar serisinden muffin kalıbı, tart ve kek kalıbı tam da size göre.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]