Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Bugünlerde yeni bir şey yapın: Kendinizi özel lezzetlerle şımartın!

Bal pazarının lider markası Balparmak, ürün ailesine yeni katılan Balparmak Özel Lezzetler Serisi:  Monoflora ile birlikte kestane ve narenc...

Bal pazarının lider markası Balparmak, ürün ailesine yeni katılan Balparmak Özel Lezzetler Serisi: 

Monoflora ile birlikte kestane ve narenciye ballarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. 460 gramlık cam kavanozlarda satışa sunulan Balparmak Narenciye Balı ve Balparmak Kestane Balı, kokuları ve lezzetleriyle gurme damaklara benzersiz deneyimler yaşatıyor.

Mineral Kaynağı Kestane Balı
Özellikle Karadeniz Bölgesi’nden derlenen Balparmak Kestane Balı; arıların kestane ağacı çiçeklerinin nektarı ve ağaçta bulunan salgıları toplayarak ürettikleri hem salgı hem de çiçek balı özelliği gösteren değerli bir baldır. Kestane balı krom, manganez ve potasyum bakımından zengin enzim ve mineralleri içeriğinde bulunduruyor.

Şeker Hassasiyeti Olanların Tercihi Narenciye Balı
Ağırlıklı olarak Akdeniz ve Ege Bölgesi’nden derlenen Balparmak Narenciye Balı; arıların portakal, limon gibi narenciye ağaçlarının çiçeklerinden aldığı nektar ile ürettikleri açık sarı renkli ve akışkan bir baldır. İçerisinde bulunan doğal aroma bileşikleri sayesinde kendine has özel yumuşak bir tada ve ferah bir kokuya sahip olan narenciye balı, düşük glisemik indeksi sayesinde formuna dikkat edenler tarafından tercih ediliyor.

Altıparmak Gıda Hakkında:
Kurulduğu 1980 yılından bu yana bal sektörünün gelişimine öncülük eden ve uzun yıllardır sektörün lider firması olan Altıparmak Gıda, 350’nin üzerinde çalışanı ve bugün bünyesinde bulundurduğu Balparmak, Binbirçiçek ve Balkovan markalarıyla sağlığı, doğallığı, lezzeti her gün sofralara taşıyor. Tüketicisine sunduğu kalite standardı ile farklılaşan Altıparmak, bu anlamda sektörün öncülüğünü üstleniyor. Gıda güvenliği konusunda uluslararası standartlara göre çalışan firma, gıda güvenliği sistemi ISO 22000:2005 ile global gıda standardı BRC (British Retail Consortium) gibi sertifikalara da sahip. Altıparmak ayrıca, Türkiye’nin tek, Avrupa’nın en kapsamlı dört eşdeğer bal ihtisas laboratuvarı arasında yer alan APİLAB – Altıparmak Gıda Analiz Laboratuvarı sayesinde, tüketicisine sunduğu bütün ürünleri toplam 65 parametre doğrultusunda analiz ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe