Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

'Taş gibi dayanıklı’ Stone Serisi

En lezzetli yemekleri pişiren tencerelerin yaratıcısı köklü marka Cem Bialetti, yenilikçi ürün serisi Stone koleksiyonuyla mutfaklara ‘taş g...

En lezzetli yemekleri pişiren tencerelerin yaratıcısı köklü marka Cem Bialetti, yenilikçi ürün serisi Stone koleksiyonuyla mutfaklara ‘taş gibi dayanıklı’ ürünler sunuyor.

Organik bir yaşam sürmenin yolu, natürel malzemeleri tercih etmekten geçiyor. Cem Bialetti'nin yeni koleksiyonu Stone serisi, sadece doğal görünümüyle değil, çizilmelere karşı 10 kat daha dayanıklı iç yüzeyiyle de mutfakta en büyük yardımcınız olacak. Mükemmel yanmaz yapışmaz kalitesiyle az yağda sağlıklı pişirme imkanı sağlayan Stone koleksiyonu, kolayca temizlenebildiği için hijyenik bir yapıya sahip.

Annemizin mutfağından aşina olduğumuz Cem Bialetti ürünleri, bugün yenilikçi tasarımları ve kullandığı yeni nesil teknolojisiyle modern evlerin genç mutfaklarının başrolünde yer alıyor.
Pratik kullanım avantajıyla çok yönlü pişirme imkanı sunan Cem Bialetti tasarımı Stone koleksiyonu ise mutfakta adeta mucizeler yaratan bir sihirbaz! Yanmaz yapışmaz özelliği ve 10 kat daha dayanıklı yüzeyi sayesinde ultra uzun ömürlü olan Stone serisiyle taş yüzey üzerinde pişirme hissiyle tanışacaksınız.

Tencere, tava, çaydanlık, kek kalıpları, gibi mutfak için gerekli her türlü ürüne koleksiyonlarında yer veren Cem Bialetti, tasarım harikası ürünü Stone ile ergonomik kullanım imkanı sunuyor. Şık ve zarif görüntüsünü işlevsel sapların ve kulpların desteklediği Stone serisi tencere ve tavalar, dayanıklı özel tasarım cam kapaklarıyla kullanıcılarına teslim ediliyor.

Tencere setleriyle de mutfakta kendine has bir melodi yaratan Cem Bialetti, Stone serisiyle sofralarda sihirli dokunuşlara imza atmaya hazır halde kullanıcılarını bekliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok