Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Libra Terazi ile Ölçünüz Kaçmasın

Güzel yemeklerin sırrı ölçüyü doğru tutturmakta gizli. Emsan, çıkarılabilir haznesiyle kolay kullanıma sahip Libra terazi ile yemeklerinizi ...

Güzel yemeklerin sırrı ölçüyü doğru tutturmakta gizli. Emsan, çıkarılabilir haznesiyle kolay kullanıma sahip Libra terazi ile yemeklerinizi hep aynı ölçü ve lezzetle sunmanızda yardımcı oluyor.

Yıllardır mutfaklarda yarattığınız her hikayede yanınızda olan Emsan, tam kıvamında yemekler hazırlamanız için yardımınıza yetişiyor. Su, süt gibi sıvıların hacmini belirleyen ve katıdan sıvıya her türlü malzemeyi tartabilen Libra terazi ile ölçüsünden şaşmayan yemekler hazırlayın.

Çıkarılabilen haznesiyle kolay kullanıma sahip Libra terazinin en önemli özelliği; terazi üzerine konulan kabın ağırlığını ölçümlemeyi sağlayan dara fonksiyonunun olması. 5 kg. kapasiteli, düşük pil gücü, aşırı yük göstergesi ve yüksek hassasiyetli gerilim ölçer özelliğiyle Emsan Libra Terazi mutfaktaki en büyük yardımcınız. Terazi, otomatik kapanma özelliğinin yanı sıra çıkarılabilir kefesiyle kolayca temizlenebiliyor.

Kırmızı rengiyle Libra terazi mutfak tezgahlarınıza şıklık katarken, lezzetli yemekleri sevdiklerinizle paylaşmanın keyfini yaşatacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok