Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ekici, Yeni Yıla ‘Lokum Kıvamı’nda Başladı

Benzersiz lezzet ve kıvamıyla öne çıkan Türkiye’nin peynircisi Ekici, yenilenen ambalajını yeni reklam filmi ile birlikte yeni yılın ilk haf...


Benzersiz lezzet ve kıvamıyla öne çıkan Türkiye’nin peynircisi Ekici, yenilenen ambalajını yeni reklam filmi ile birlikte yeni yılın ilk haftalarında tüketicilerle buluşturdu. 

Reklam filminde mutfak alışverişini üstlenen kişinin satın alma tercihlerinin ailenin diğer fertleri üzerinde bıraktığı etkiyi mizahi bir dille anlatan Ekici, “Gerek yok rol yapmaya Ekici’yi koy sofraya” sloganıyla dikkat çekiyor.

1957 yılından bu yana ürettiği tüm peynirlerinde yüzde 100 süt kullanarak, kaliteden ödün vermeden en lezzetli peynirleri üretmeye devam eden Ekici, yeni ambalajıyla raflardaki yerini aldı. Stratejik bir karar vererek, raflarda dikkat çekici ve ayrışan bir görünüm kazanmak amacıyla ambalaj değişikliğine giden Ekici, yine bu hedef doğrultusunda ‘Peynirdir işi’ kuşağını kaldırarak, yazı fontunu daha rahat okunabilir ve görünebilir bir forma getirdi.


Yeni logosu ve ambalajıyla daha modern bir görünüm yakalayan Ekici, yeni imajını tanıttığı reklam filminde ailedeki mutfak alışverişini üstlenen kişinin satın alma davranışının ailenin diğer fertleri üzerinde bıraktığı etkiyi mizahi bir dille anlatıyor. Tansu Bey’in aslında hiç beğenmediği peyniri kayınvalidesini kırmamak için beğenmiş rolü yaparken gösterdiği performans Ekici tarafından lokum kıvamında gerçek peynirle ödüllendirildiği reklam ile Ekici, hedef kitlesine elindekiyle yetinmek yerine aslında daha iyisine ulaşabilecekleri mesajını iletiyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe