Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Granit Yapısıyla Hard Stone Tava Sınırları Aşıyor

Aromasını kaybetmeden pişen sebze yemeklerinden, lokum gibi pişerek sofralara ulaşan tüm et yemeklerinin hikayesi iyi bir tavayla başlar. Emsan ısıyı eşit dağıtan yepyeni Hard Stone Granit Tava ile tadı damaklarda kalan yemeklere imzasını atacak.

Lezzetli yemeklerin en önemli unsuru olan tavalar, Emsan’ın Hard Stone Tavaları ile birleşince dayanıklılık ve kaliteyi mutfaklara getiriyor. Yanmaz yapışmaz yapıya sahip Hard Stone Tava, yağ kullanmadan sağlıklı ve enfes tatlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Granit yapısıyla fırına rahatlıkla girebilen Emsan Hard Stone Tava, tadını kaybetmeyen ve ağızda dağılan et yemeklerinin lezzetli halini sofralara taşıyor.

İndüksiyon tabana sahip Emsan Hard Stone Tava, ısıyı eşit ölçüde dağıtma özelliğiyle pişirilen yiyecekteki tüm buharı içeri hapsederek, yemeklerin gerçek tadıyla pişmesini sağlıyor. Sapındaki renk değiştiren ısıya duyarlı noktası ile ısının yeterli seviyeye ulaştığını anlamada kolaylık sağlayan Hard Stone Tava, çizilme ve aşınmaya ekstra duyarlı oluşuyla dikkat çekiyor. Çıkarılabilir sapı ile Emsan Hard Stone Tavalar bulaşık makinesine rahatlıkla sığıyor.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]