Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Lezzeti İkiye Katlayın

Arçelik, Gurme Ankastre Fırın serisinin son üyesini benzersiz özellikleri ile tüketicilerle buluşturuyor. Sahip olduğu iki fanı ile aynı and...


Arçelik, Gurme Ankastre Fırın serisinin son üyesini benzersiz özellikleri ile tüketicilerle buluşturuyor. Sahip olduğu iki fanı ile aynı anda 2 farklı yemeği farklı süre ve ısılarda pişiren Divide & Cook ankastre fırın hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlıyor.

Arçelik, iki ayrı fana sahip Divide & Cook ankastre fırını ile 4 farklı fırının özelliklerini tek bir fırında sunuyor. Aynı anda iki farklı yemeği, maksimum 80 derece sıcaklık farkı ile pişirebilen bu ürün, ara bölmesi sayesinde yalnızca üst bölmede pişirme yapılması durumunda yüzde 35, alt bölmede pişirme yapılması durumunda ise yüzde 40 enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca 310 derecede ve sadece 5 dakikada profesyonel pişirme teknolojisi ile pide ve pizza gibi hamur işlerini pişirmeye olanak veriyor.

9784 ZCI ankastre fırın, alt bölme için 73 adet, tek büyük bölme için 81 adet, alt-üst birlikte 10 adet otomatik yemek pişirme menüsü ile kullanıcıya kullanım kolaylığı sunuyor.

Arçelik’in patentli SURF pişirme teknolojisi yan ve arka duvarlara yerleştirilmiş boşluklardan sıcak havayı dağıtarak yiyeceklerin her tarafının eşit pişirilmesini sağlıyor. Bu sayede kabaran yiyeceklerde mükemmel pişirme sonuçları elde ediliyor.

Reddot Design tasarım ödülü ile mutfaklara göz alıcı şıklık kazandıran 9784 ZCI ankastre fırın modeli, net 80 litrelik büyük iç hacmi ile ana bölümde aynı anda 5 tel raf kullanılarak pişirme imkanı sunuyor. Stoperli menteşe sistemi sayesinde fırın kapağı yavaşça kapanarak çarpma sesini engelliyor, kapağın ömrünü uzatıyor. Komple cam olan iç kapakta bulunan Nano kaplama sayesinde kapak içleri kirlenmiyor.

Yapışmaz yüzeyli ankastre fırın tepsisi ile yiyeceklerin pişirme yüzeyine yapışması engelleniyor. Böylece yağlı kağıda ihtiyaç duyulmuyor ve pişen yiyeceklerin de yapışmadan servis edilmesi sağlanıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok