Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Güvenli Cam Ambalaj Çıktı!

Türkiye’nin lider cam ambalaj üreticisi Şişecam Cam Ambalaj, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen Avrasya Amba...

Türkiye’nin lider cam ambalaj üreticisi Şişecam Cam Ambalaj, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 21’incisi gerçekleştirilen Avrasya Ambalaj Fuarı’nda sektöre sunduğu yenilikçi çözümlerle büyük ilgi gördü. 

Fuarda ayrıca, ‘Güvenli Cam Ambalaj Kullanımı’ semineri de gerçekleştiren Şişecam Cam Ambalaj, güvenli ambalaj, cam ambalajın özellikleri, cam ambalaj üretim yöntemleri gibi konulara dikkat çekti.

Dünyanın dördüncü büyük cam ambalaj üreticisi Şişecam Cam Ambalaj, cam konusundaki uzmanlığını 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde düzenlenen 21. Avrasya Ambalaj Fuarı’na da taşıdı. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlen fuarda ‘Güvenli Cam Ambalaj Kullanımı’ konulu bir seminer gerçekleştiren Şişecam Cam Ambalaj, fuar katılımcılarına güvenli ambalaj, cam ambalajın özellikleri, cam ambalaj üretim yöntemleri gibi konularda önemli bilgiler aktardı. Şişecam Cam Ambalaj fuarda, hizmet ettiği 5 farklı hizmet sektörüne yönelik geliştirdiği ürünleri de katılımcıların beğenisine sundu.

93 ülkeden 50 binden fazla sektör temsilcisinin ziyaret ettiği fuarda gerçekleştirilen seminerde, cam ambalaj kullanımının sağlıklı ve güvenli olduğuna dikkat çekildi. Yerli yabancı birçok katılımcının izlediği seminerin açılış konuşmasını yapan Şişecam Cam Ambalaj Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Murat Altınoğlu şu bilgileri verdi:

“Güvenli ürün, güvenli ambalaj, sağlık, çevre dostu olmak kavramlarının giderek daha fazla önem kazandığı günümüzde, Türkiye’nin lider cam ambalaj üreticisi olarak biz de paydaşlarımızı gerekli bilgilerle donatarak yaptıkları üretimlerin güvenli ve verimli şekilde gerçekleşmesini sağlamaya çalışıyoruz. Hepimizin amacı nihai tüketiciye güvenle kullanacakları ürünler sunmak. Gıda ve içeceklerin üretimi kadar dolumu, saklama koşulları, ambalajı, raf ömrünün de büyük önem taşıdığı günümüzde demografik yapı, çalışan kadın nüfusunun artması, yalnız yaşayan nüfus, şehirli nüfus artışı gibi birçok etken de ambalajlı gıda ve içecek tüketiminin artışında önemli rol oynuyor.”

Avrasya Ambalaj Fuarı’nda alkollü içkiler, meyve suyu/meşrubat, ecza/kozmetik, su/maden suyu ve gıda gibi farklı hizmet sektörleri için geliştirdiği ürünleri fuarda ziyaretçilerinin beğenisine sunan Şişecam Cam Ambalaj, Ambalaj Ay Yıldızları ve WorldStar yarışmalarında ödül alan ürünlerini de ayrıca sergiledi.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok