Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Günlük Süt yeni cam şişesiyle hep taze ve lezzetli

Annelerin ailelerine gösterdiği özenden ilham alan İçim, taptaze, besleyici ve lezzetli günlük sütleri yeni cam şişesinde tüketicilerin beğe...

Annelerin ailelerine gösterdiği özenden ilham alan İçim, taptaze, besleyici ve lezzetli günlük sütleri yeni cam şişesinde tüketicilerin beğenisine sunuyor.

İçim, Türkiye'nin dört bir yanından en kaliteli sütleri toplayarak, aynı gün son teknolojiyle pastörize ediyor ve el değmeden şişeliyor. Yarım ve bir litrelik cam ambalajda sunulan İçim Günlük Süt; kahvaltıda, ara öğünlerde, çocukların beslenmesinde, yemeklerde, tatlılarda kısaca sütün kullanıldığı her alanda tüketicilere lezzetli ve doğal bir seçenek sunuyor. Üstelik yepyeni dolum teknolojisi sayesinde İçim Günlük Süt, hiçbir katkı/koruyucu madde kullanmadan daha uzun raf ömrü sunuyor. Geniş dağıtım ağı ve Türkiye’de ilk ve tek dolum teknolojisi ile İçim, tüketicilerin günlük süt bulamama derdine son veriyor.

İçim Günlük Süt yeni cam şişe ürünüyle ilgili açıklama yapan Ak Gıda Başkanı Ali Sözen, yüksek kalite standartlarında üretilen İçim markalı süt ve süt ürünlerini tüketicilerin beğeni ve tercihlerini değerlendirerek ürettiklerini belirterek, şu bilgileri verdi:

“Pastörize günlük sütü cam şişede tercih eden tüketicilerimiz evde ürünleri stoklayamıyor, raf ömrü kısa olduğu için aldığı ürünü birkaç gün içerisinde tüketmek zorunda kalıyordu. Kısa ömürlü cam şişede satılan sütler raf yönetimi açısından da sorun oluyor, tüketicilerimiz stoksuz raflarla karşılaşabiliyordu. Diğer yandan tüketici araştırmalarına baktığımızda tüketicilerimizin cam ambalajda taze ve günlük süt taleplerinde yoğunluk olduğunu gözlemliyorduk.

Yeni yatırımla tüketicilerimizin iki beklentisini de karşılamayı amaçladık ve sütün çok tüketildiği batı ülkelerinde tercih edilen yeni teknoloji dolum ve pastörizasyon makinesini Türkiye’ye getirdik. Yüksek kalitede üretim yapan çiftliklerimizden topladığımız sütlerimizi bu son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla, hiçbir katkı ve/veya koruyucu madde kullanmadan şişeledik. Bu sayede günlük sütün aynı tazelikte bozulmadan daha uzun süre saklanabilmesini sağladık. İçimi son derece kolay, çocukların ve ailenin tüm bireylerinin severek tüketeceği İçim Günlük Sütü tüketicilerimize yeni cam şişesinde sunmaktan mutluluk duyuyoruz."
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok