Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

İtalya'nın en ünlü çikolata markalarından Pernigotti Türkiye'de

Pernigotti; farklı lezzetiyle bambaşka bir çikolata deneyimi yaşatacak. 155 yılı aşkın geçmişi ile İtalya'nın geleneksel ve tarihi çikol...

Pernigotti; farklı lezzetiyle bambaşka bir çikolata deneyimi yaşatacak.

155 yılı aşkın geçmişi ile İtalya'nın geleneksel ve tarihi çikolata markalarından Pernigotti, birbirinden lezzetli tatlarıyla Türkiye’de. Toksöz Grup tarafından 2013’te satın alınan Pernigotti, çikolata tutkunlarına farklı ve özel alternatifler sunuyor.

İtalya’nın en köklü markalarından Pernigotti çikolatalarının özel tadı, Napolyon savaşları sırasında ortaya çıkan ve kakao ve fındık ezmesi karışımından meydana gelen Gianduia adındaki çikolata türünden geliyor.

İçinde trans yağ, renklendirici, koruyucu ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Pernigotti tüm yaş grubu ve tüketim anlarına uygun çok farklı ve kaliteli ürünleri ile keyifli anların vazgeçilmez markası olmayı vaad ediyor.

Pernigotti’nin; Gianduiotto (fındık ezmeli çikolata), Cremino (ortası fındık kremalı fındıklı sütlü çikolata), Gemma (içi fındıklı, sütlü çikolata dolgulu sütlü çikolata), Nocciolato (bütün fındıklı ve fındık ezmeli çikolata) olmak üzere her damak zevkine uygun çeşitleri bulunuyor.

Gianduiotto
19. yüzyılın başlarında doğmuş ve orijinal Gianduia reçetesine sadık kalınarak tekrar hayat bulan klasik Gianduiotto, %28 oranında fındık sayesinde pürüzsüz bir dokuya sahip.

Cremino
İtalyan geleneklerinden ilham alınarak üretilen Cremino, 3 katlı yapısı ve %28 fındık oranı ile muhteşem bir lezzet sunuyor.

Gemma
İçi lezzetli krema formunda Gianduia çikolatası, dışı sütlü çikolata kaplamalı olan Gemma %20 oranında fındık içeriyor.

Nocciolato
Sadece Gianduia çikolata ve 2 tam fındıktan oluşan Nocciolato, Pernigottinin çikolata üretiminde ustalığını simgeliyor.

Pernigotti çeşitlerini Migros, Carrefour, Real marketlerde ve tüm seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

fv

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok