Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Kaplamalı ürün ailesinin en yeni lezzeti

Çocuklar kadar büyüklerin de severek tüketebileceği, lezzetli ve sağlıklı yeni bir atıştırmalık alternatifi. Hem de Banvit’ten...

Türkiye’nin lider gıda markalarından Banvit, çocukların en çok sevdiği kaplamalı lezzetlerinde ‘doğal malzemeler’ kullanarak, çocukların sağlıklı beslenmesine önemli ölçüde katkı sağlıyor. Çıtır Piliç Popcorn çocuklar kadar büyüklere de severek tüketebilecekleri, lezzetli ve sağlıklı yeni bir atıştırmalık alternatifi sunuyor.

Özellikle çalışan annelerin ‘‘Bu akşam çocuklarım için sağlıklı ve de lezzetli ne pişirebilirim?’’ sorusuna alternatifler sunan Banvit’in, piliç göğüs eti ve özel baharat ile harmanlanıp, ekmek kırığıyla kaplanan ve hiçbir katkı maddesi de içermeyen kaplamalı ürün ailesi; Piliç Nuget, Piliç Cordon Bleu, Piliç Schnitzel ve Çıtır Piliç Popcorn ürünlerinden oluşuyor.

Banvit’in katkısız logolu ürünlerinde yumurta, tatlı kırmızıbiber, zerdeçal, kereviz, maydanoz gibi ev mutfaklarında sıkça tüketilen malzemeler kullanılıyor. Ayrıca bir gıda katkı maddesi olan Mono Sodyum Glutamat (MSG)’ı ve Türk Gıda Kodeksi - Gıda Katkı Maddeleri Yönetmeliği’nde tanımlanan “E” kodlu gıda katkı maddeleri ve soya içermiyor.

Siz zahmet etmeyin, Banvit getirsin...

Çıtır Piliç Popcorn dahil olmak üzere Banvit’in tüm katkısız lezzetlerine perakende satış noktaları kadar online satış sitesi banvitburada.com üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk ve tek internetten satış yapan piliç, hindi, kırmızı et hazır ürünleri ve şarküteri mamüllerinin bir arada bulunduğu ‘banvitburada.com’, İstanbul, İzmir ve Ankara’da hizmet veriyor. Banvitburada.com ile tüketiciler siparişlerini, soğuk zincir bozulmadan, ücretsiz kurye, teslim anında ödeme yapma, iade garantisi ve özel avantajlarla satın almanız mümkün.
Fav

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]