Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kış sofralarınıza sıcaklık katacak yeni ürün

Çevreci ve doğal ürünleri birbirinden estetik bir şekilde tasarlayıp tüketicisinin beğenisine sunan Bambum, sağlıklı ev gereçlerini tüketici...

Çevreci ve doğal ürünleri birbirinden estetik bir şekilde tasarlayıp tüketicisinin beğenisine sunan Bambum, sağlıklı ev gereçlerini tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Mutfakların organik yardımcısı Bambum sağlıklı ev gereçleri, Gala Çay Seti ile doğallığı, sağlığı ve tasarımı bir araya getirerek bambu ağacının sıcaklığını çay davetlerinizde sofralarınıza taşıyor.

Bambu ağacının ahşap rengi ve doğal formuyla üretilen Gala Çay Seti 23 parça üründen oluşuyor. Takım içerisinde yer alan Escudella servis tepsisi, Gocce şekerlik, Silva çay tabakları, Chai çay bardakları ve Tai çay kaşıkları ile satışa sunulan Bambum Gala Çay Seti kışı yaşadığımız bu günlerde çay keyfinize keyif katarak servis sunumlarınızı daha da sıcak ve zevkli hale getiriyor.

Mutfaklarınıza ve sofralarınıza yeniliği, farklılığı ve şıklığı getiren Bambum; tabaklardan, kâselere, kesme tahtalarından, baharatlıklara, saklama kaplarından, peynir setlerine kadar farklı ürün kategorisinde 200’e yakın sağlıklı ürünleri ile mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınız için alternatif ve doğal çözümler sunuyor.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok