Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Christofle zarafetinin modern çizgilerle buluşması “Mood by Christofle”

Zarif sofra takımları ve gümüşleri ile şıklığın simgelerinden sofra aksesuar markası Fransız Christofle, yeni ürünü Mood by Christofle ile ç...

Zarif sofra takımları ve gümüşleri ile şıklığın simgelerinden sofra aksesuar markası Fransız Christofle, yeni ürünü Mood by Christofle ile çok farklı ama her zamanki gibi göz alıcı bir yenilik sunuyor. 

Christofle şıklığını modern çizgilerle buluşturan Mood by Christofle, aynı zamanda dekoratif bir aksesuar olarak da kullanılabilen oval biçimli gümüş saklama kutusuyla masa düzenleme sanatına ayrı bir yorum katıyor.

Fransız yaşam biçiminin vazgeçilmez sembolü olan Christofle, 1800’lü yıllara dayanan tarihi mirasından çarpıcı ürünlerini modern dokunuşlarla yeniden yorumlamaya devam ediyor.

Christofle’un masa düzeninin klasik kurallarını sarsan bu yeni ürünü Mood by Christofle çatal-bıçak takımı şık, modern ve kullanım kolaylığı özellikleri ile dikkat çekiyor.

Anlık gelişen akşam yemekleri ve gündelik kahvaltılar için tasarlanmış olan Mood by Christofle, yemek çatalı, yemek kaşığı, yemek bıçağı, tatlı kaşığı olmak üzere toplam 24 parçadan oluşuyor. Takımın yer aldığı oval biçimli kutu sadece saklama amaçlı değil iddialı dekoratif bir tasarım olarak mekanları süslüyor.

Mood by Christofle, İstinye Park’ta yer alan Christofle mağazasında ve Vakko Online Shop’ta, rahat ve eğlenceli sofralarda zarif ve rafine lüksü görmek isteyenleri bekliyor...
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok