Header Ads

Sofralara Zeytin Dalı

Reklam

Zeytin ağaçları, budanarak Olive Farm içindeki ahşap atölyesinde tüm kimyasallardan uzak, hepsi birer tasarım ürünü olan mutfak malzemeleri ve oyuncaklara dönüşüyor

Organik sertifikalı Olive Farm çiftliğinde yetişen zeytinler yılda bir kez budanıyor ve kurutulduktan sonra çiftlik içindeki marangozhanede mutfak servis gereçlerine dönüşüyor. Kimyasal kullanılmayan ürünler halis zeytinyağı ile parlatılıyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

Olive Farm’ın ahşap ürünleri arasında sunum tabağı, bıçak, çatal, dikdörtgen ve kare kahvaltılık (meze tepsisi), tepsi, ekmek kesme tahtası, tokmak, maşa, oyuncak pikap, oyuncak otobüs, oyuncak tosbağ araba, resim çerçeve, nihale, gazetelik, spatula, oyuncak tır, yuvarlak ve dikdörtgen pizza tabağı, biftek tabağı, yumurtalık, peynir sunum tabağı bulunuyor.

Olive Farm bahçelerinde ahşap ürünlerin yanı sıra organik zeytinyağı, sirke, meyveler, bitkiler ve bunlardan yapılan doğal reçeller, sabun, zeytinyağı bazlı doğal bakım ürünleri, cilt kremleri, saç bakım ürünleri elde ediliyor. Bunların tamamı Olive Farm'da üretip paketleniyor.
Fav

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.