Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Aura Inox Ankastre Serisi ile mutfaklar artık daha şık

İhlas Pazarlama tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan Inox Ankastre Serisi, 3’lü avantajlı paketiyle mutfaklarınızın...


İhlas Pazarlama tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan Inox Ankastre Serisi, 3’lü avantajlı paketiyle mutfaklarınızın şıklığına şıklık katıyor.


Tam 24 yıldır kalitesi ve tüketicisine verdiği güvenle hep ilkleri yaşatan ve sektöründe Türkiye’nin en çok satan markası olan Aura’nın son teknoloji kullanarak dizayn ettiği Inox Ankastre Serisi, 3’lü avantajlı paketiyle mutfaklarda şenlik havası estiriyor.

Avantajlı pakette bulunan Duvar Tipi Paslanmaz Davlumbaz, 3 farklı hız kademesiyle göze çarparken mekanik kumanda sistemiyle kullanıcısının istediği seviyede çalışabiliyor. 2x40w aydınlatması ve 120/150 mm baca çıkışına sahip davlumbaz, alüminyum ve opsiyonel karbon filtresiyle ortamdaki kötü kokuyu içine hapsedebiliyor. 64 db ses seviyesiyle kullanıcısını rahatsız etmeyen davlumbaz, aleve dayanıklı plastik malzeme, özel yağlama ve motor soğutma sistemiyle kullanıcına aradığı konforu sunuyor.

Paslanmaz Emniyet Ventilli Ankastre Ocak ise elektronik ateşleme ve yandan kumanda sistemiyle kullanıcısına rahat bir kullanım sağlıyor. 4 gaz gözü bulunan ocak, doğal gaz uyumuyla büyük beğeni toplarken emaye ızgarasıyla temizlikte kolaylık sağlıyor.

Seride bulunan Dijital Turbo Ankastre Fırın’da 6 farklı program özelliğiyle kullanıcısın istediği yemeği istediği ısıda pişirmesine olanak sağlıyor. Dijital zaman ayarı ve LCD kumanda paneliyle istenilen sıcaklık ayarı rahatlıkla ayarlanabilirken sığ tepsi, krom tepsi ve krom ızgarasıyla kullanıcısına farklı alternatifler sunuyor. Soğutma ve turbo fanı bulunan ve buzlu yiyecekleri rahatlıkla çözebilen fırın, A sınıfı enerjisi sayesinde kullanıcısına elektrik tasarrufu da sağlıyor.

www.ihlaspazarlama.com.tr
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok