Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Chenot D-Life Bag’in düşük kalorili menüleri


Espace Privé Chenot D-Life tarafından sunulan, ev ve işyerlerine servis edilen Chenot D-Life Bag’in düşük kalorili menüleri ile lezzetli yemekler eşliğinde form tutmak elinizde.


Dünya standartlarında bir sağlıklı yaşam merkezi olan Espace Privé Chenot D-Life İstanbul, sağlıklı beslenme konusunda da hizmet veriyor. Merkezde, diyetisyen konsültasyonu ve Michelin yıldızlı şefler tarafından içeriği hazırlanan Chenot D-Life Bag hizmeti sunuluyor.

Chenot D-Life Bag’de yer alan Düşük Kalorili menüler sabah, öğlen, akşam ve zengin ara öğün çeşitleri ile sağlıklı ve dengeli beslenerek formda kalmaya yardımcı oluyor. Tüm besin gruplarını dengeli şekilde içeren menüler kişiye özel olarak D-Life mutfağında Michelin yıldızlı şefler tarafından hazırlanıyor.

Buharda pişirilmiş sebzeli somon fileto, körili bezelye çorbası, sebze cipsleri gibi hafif seçeneklerin sunulduğu Düşük Kalorili menüde tatlı sevenler de unutulmuyor; fırında braise edilmiş armut tatlısı, pancake ve tarçınlı elma salatası ile lezzetten ödün vermeden form tutmanın keyfini çıkaracaksınız
Fav

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]