Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Folyo ile pişirme kağıdının şahane uyumu

Bir yüzeyi alüminyum folyo, diğer yüzeyi ise pişirme kağıdından oluşan COOK Çok Amaçlı Folyo’yu fırında, buharda, pişirme ve kızartma işleml...

Bir yüzeyi alüminyum folyo, diğer yüzeyi ise pişirme kağıdından oluşan COOK Çok Amaçlı Folyo’yu fırında, buharda, pişirme ve kızartma işlemleriniz için güvenle kullanabilirsiniz. Fırınlarda 220°C dereceye kadar kullanılabilen çok amaçlı folyonun sadece bir yüzeyinin alüminyum folyo olması nedeniyle artık daha rahat şekil alabiliyor

COOK Çok Amaçlı Folyo’nun gıda ile temas eden kısmı pişirme kağıdından oluştuğu için, herhangi bir sağlık riski teşkil etmiyor. Güçlü bir iletken olan alüminyum folyo, ısının eşit dağılmasını sağlayarak kağıdın her alanına nüfuz etmesini sağlıyor. Böylelikle yiyecekler eşit pişiyor ve ayrıca yağlamaya gerek duyulmuyor.

Yapılan anketlere göre alüminyum folyo kullanan her 4 kişiden 3’ünün folyoyu pişirme yapmak amaçlı da satın aldığı görülüyor. Folyonun gıda ile temas eden pişirme şekilleri de olduğu için haliyle tedirginlik yaşanıyordu.

Örneğin patlıcan közleme, patates pişirme, balık yapma, pastırma yapma gibi pişirme durumlarındaCOOK Çok Amaçlı Folyo, evlerde güvenle kullanılabilmesinin yanı sıra, restoran ve fast food zincirleri tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Paket amacıyla sarılan ürünler, yağlı kağıda temas ederek, sağlığı tehdit etmeyecektir. Ayrıca Alüminyum dış kaplaması sayesinde de içindeki ısıyı uzun süre muhafaza edecektir.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok

Tanıtım Yazısı | Reklam Haber
Bumerang - Yazarkafe