Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

'Balkabaklı Kek' ile yepyeni bir lezzet deneyimi sunuyor

Doruk Group Holding’in fırıncılık markası Komşufırın, misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Kış aylarının en güzel ve en...

Doruk Group Holding’in fırıncılık markası Komşufırın, misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Kış aylarının en güzel ve en sağlıklı meyvelerinden birisi olan balkabağı, Komşufırın’a “Balkabaklı Kek”i yapmak için ilham verdi. Komşufırın’ın özel reçetesiyle hazırlanan “Balkabaklı Kek”, çay ve kahve sohbetlerinin vazgeçilmez lezzetlerinden birisi olacak.

Farklı damak zevklerine hitap etmek isteyen Komşufırın, yenilikçi ve kendine has reçeteleri bulunan ürünlerinin sayısını artırmaya devam ediyor. Soğuk kış günlerinde Komşufırın’ın sıcacık fırınlarını ziyaret eden misafirler, iştahlarını açan ve her biri farklı bir lezzet deneyimi yaşatan ürünlerle buluşuyor.

Yeni nesil fırıncılığın simgesi Komşufırın, faydaları saymakla bitmeyen mucizevi kış meyvesi balkabağından ilham alarak “Balkabaklı Kek”i yarattı. “Balkabaklı Kek”, damaklarda bıraktığı harika tatla kek yemeyi sevenlerin kahve ve çay sohbetlerinde favori atıştırmalığı olacak.

Komşufırın “Balkabaklı Kek” ile balkabağını herkesin sevebileceği bir hale getirdi. Yumuşacık kek karışımı içerisinde zengin balkabağı lezzetini, tarçın ve cevizle bütünleştirdi. Hem misafir ikramlarında, hem akşamüstü çayının yanında yenebilecek olan “Balkabaklı Kek”, her yıl balkabağı ayında Komşufırın’da olmaya devam edecek.

Pek çok faydası var
Dünyada Cadılar Bayramı'nın vazgeçilmez sembolü olan balkabağı, Türk mutfağında genellikle "kabak tatlısı" olarak kullanılıyor. Balkabağının pek çok faydası var. Kalp hastalıklarında ve hiperlipidemi vakalarında kötü kolesterolün düşmesine yardımcı oluyor. Antioksidan özelliğiyle kansere karşı vücudun direncini artırması, lif zengini olması, bağışıklığı güçlendirmesi, hücre yapısının yenilenmesine katkısı ve saçları güçlendirmesi balkabağının faydalarından sadece bazıları.
Fav ✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok