Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Samimi ve tutku dolu Çikolata Kestane…

Özsüt’ten Çikolata Kestane, kestanenin o samimi lezzeti ile çikolatanın tutku dolu keyfini bir araya getiriyor.  Bu özel mini pasta, yoğun l...

Özsüt’ten Çikolata Kestane, kestanenin o samimi lezzeti ile çikolatanın tutku dolu keyfini bir araya getiriyor. 

Bu özel mini pasta, yoğun lezzetlerden hoşlananlara hitap ediyor. Marmara ve Ege’nin ormanlarından toplanan taze kestaneler, üst kalite çikolata ve günlük çiftlik sütü, Özsüt’ün ustalığıyla bir araya geldiğinde ortaya vazgeçilmez bir tarif çıkıyor. Doğal, zarif ve incelikli tarifleriyle Özsüt, kışın sert mizacını tatlı bir gülümseme ile karşılamanızı sağlıyor.

Kestanenin o özel lezzetinin bize verdiği sıcacık hissi ve çikolatanın keyfini yan yana hayal edin. Bu hayal soğuk kış günlerinde ayaklarınızın sizi Özsüt’e götürmesine neden olabilir. Özsüt’ün yeniliklerle dolu kış menüsünden, kışa en çok yakışan tarif belki de Çikolata Kestane. Bu özel mini pasta, ağızda dağılıveren yoğun lezzetleri sevenlere ve çikolatanın tutkusu ile kestanenin samimiyetini paylaşanlara hitap ediyor.

Çikolata Kestane lezzetini, Marmara ve Ege’nin kestane ormanlarından sadece mevsiminde toplanan taze kestanelerden, özel çiftliklerden günlük olarak alınan doğal sütünden ve üst kalite çikolatasından alıyor. Kestanelerle yapılan şekerlemeler ve pasta kreması, çikolata ile birleştiğinde vazgeçilmez bir tarif ortaya çıkıyor.

Özsüt doğal, zarif ve incelikli tarifleri ile kışın sert mizacını tatlı bir gülümseme ile karşılamanızı sağlıyor. Yepyeni tatlar, geri dönen klasikler ve 78 yıldır tadı değişmeyen geleneksel lezzetler Özsüt misafirlerini bekliyor.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok