Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Doğal Maden Suyu Tarifleri ile Bahar Detoksu

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak, Uludağ Doğal Maden Suyu ile hazırladığı birbirinden lezzetli ve faydalı içecek tarifleri ara...

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak, Uludağ Doğal Maden Suyu ile hazırladığı birbirinden lezzetli ve faydalı içecek tarifleri arasından vücudu bahara hazırlayacak 3 tarifi tüketiciler için seçti. 

Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmak, vücutta oluşan ödemlerden kurtulmak ve hava değişiminin etkilerini azaltmak için oluşturulan bahar detoksu reçeteleri, Uludağ İçecek İnternet sitesinde, Facebook ve Twitter hesaplarında tüketicilerle buluşuyor.

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak’ın Uludağ Doğal Maden Suyu ile hazırladığı tarifler, yılın her mevsiminde ayrı ayrı değerlendirebilecek lezzetli ve faydalı içecek seçenekleri sunuyor.

Dilara Koçak, yaklaşan bahar aylarına sağlıklı bir başlangıç yapmak, hava değişiminin olumsuz etkilerini azaltmak, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak ve vücutta oluşan ödemi önlemek için bu içecek tarifleri arasından özellikle 3’ünü tavsiye ediyor. Ananas Lezzeti, Sebze Şöleni ve Ballı Hurma tarifleri bahar detoksu reçetelerinin baş tacı oluyor.

Bahar detoksunu destekleyici tarifler...

Ananas ve yoğurdun şaşırtıcı buluşması ile elde edilen Ananas Lezzeti’nde başrol ananasa veriliyor. Antioksidan, potasyum, lif ve manganez içeriği ile birçok faydası olan ananas, vücutta oluşan ödemleri etkili bir biçimde azaltıyor, vücudun korunmasını sağlıyor ve bağışıklık sistemini destekliyor.

Mevsim sebze ve meyvelerinin lezzetli karışımı ile hazırlanan Şebze Şöleni’nde ise ıspanak karşımıza çıkıyor. Maden suyu ile tüketildiğinde ödem sorunlarının hafiflemesini sağlayan ıspanak, kan dolaşımını hızlandırırken varis oluşumunun önlenmesine de yardım ediyor.

Bahar detoksu için önerilen 3. tarif ise bal ve hurma beraberliğinin en güzel örneği olan

Ballı Hurma. Elma, muz, hurma, bal ve Uludağ Doğal Maden Suyu ile hazırlan tarifte vücudun ihtiyacı olan birçok vitamin yer alıyor.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok