Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Hem küçüklere hem büyüklere sütlü - meyveli içecek

Birbirinden lezzetli süt ve süt ürünleriyle Türkiye’yi buluşturan Saray Milkman, Türkiye’nin ilk gerçek meyve sulu ve sütlü smoothie’si Rogo...

Birbirinden lezzetli süt ve süt ürünleriyle Türkiye’yi buluşturan Saray Milkman, Türkiye’nin ilk gerçek meyve sulu ve sütlü smoothie’si Rogo’yu tüketicinin beğenisine sundu. Birbirinden doğal, lezzetli meyvelerin karışımından oluşan Saray Milkman Rogo, hem çocuklar hem de aileler tarafından güvenle tercih edilecek.

Doğal ve yenilikçi lezzetlerin mimarı Saray Milkman, yepyeni ürünü Rogo’yu tüketicisi ile buluşturdu. Bir buçuk yıl süren Ar-Ge çalışmaları neticesinde üretilen Türkiye’nin ilk şişeli smoothie’si Rogo; 7’den 70’e herkesi, günün her saatinde, sağlıkla tüketebilecekleri lezzetlere davet ediyor.

Saray Milkman Rogo, yüzde 35 gerçek meyve suyu ve yüzde 30 süt karışımından oluşuyor. Çok sevilen vitamin kaynağı meyveler ile yüksek besin değerine sahip sütü bir araya getiren Rogo, tüketicilere hem sağlıklı hem de lezzetli yepyeni bir içecek alternatifi sunuyor. Soğuk olarak tüketildiğinde ve benzersiz aromasıyla ferahlık hissi yaratan Rogo’nun tropikal, kırmızı ve sarı meyveler olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunuyor.

Çocukların kemik gelişimi için büyük önem taşıyan kalsiyum açısından oldukça zengin yeni Rogo’nun her şişesinde 105 mg kalsiyum bulunuyor. Annelerin hassasiyetini dikkate alan Milkman; herhangi bir koruyucu madde içermeyen yeni, doğal Rogo’ları çocuklara özellikle tavsiye ediyor.

Yeni Milkman Rogo şişesi elde, cepte ya da çantada taşımaya uygun pratik yapısıyla rahatlık; canlı renkleri ile estetik bir görünüm sunuyor. Kalitesini ISO 22000, ISO 9001/2008, BRC ve Helal Gıda Sertifikaları ile tescilleyen Saray Milkman’in yeni ürünü Rogo; 300 ml paketleriyle raflardaki yerini aldı.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok