Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Ara öğün için tatlı çözümler

Doğumla başlayan ve insan vücudunun ihtiyacı olan tüm besin kaynağını içerisinde barındıran sütün en tatlı hali süt tatlılarıdır. Süt tüketi...

Doğumla başlayan ve insan vücudunun ihtiyacı olan tüm besin kaynağını içerisinde barındıran sütün en tatlı hali süt tatlılarıdır. Süt tüketimi az olan ya da sütü sevmeyenler için tatlı bir alternatif olan süt tatlıları 7’den 70’e herkes için sağlıklı bir ara öğün oluşturuyor.

Havaların ısınmasıyla beraber şerbetli ve hamurlu tatlılar yerini protein, kalsiyum, A, B1 ve B2 vitaminleri açısından zengin olan süt tatlılarına bıraktı. Her gün ara öğün olarak tüketilebilecek olan süt tatlılarının bir porsiyonu 1-3 yaş arası bebeklerde günlük süt ihtiyacının yüzde 15’ini, çocuklarda, hamile ve emziren kadınlarda yüzde 20’sini, yetişkinlerde ise yüzde 25’ini karşılıyor. Hafif ve sağlıklı atıştırmalıklarla enerji depolamak isteyenler soluğu Bolulu Hasan Usta’da alıyor.

Günlük olarak kendi çiftliklerinden topladığı süt ile en kaliteli malzemeleri birleştiren Bolulu Hasan Usta’da keşkülden fırın sütlaca, kazandibinden muhterikaya birbirinden lezzetli 15 farklı çeşit süt tatlısı bulunuyor.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok