Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Soft pop koleksiyon ile şeker tadında sofralar

Porland 2016 İlkbahar – Yaz sezonu için şeker tadında bir koleksiyon hazırladı. Soft renklerin ve romantik çizgilerin baskın olduğu bu tasar...


Porland 2016 İlkbahar – Yaz sezonu için şeker tadında bir koleksiyon hazırladı. Soft renklerin ve romantik çizgilerin baskın olduğu bu tasarımda mavi, pembe, beyaz ve mint yeşili renklerin pastel tonları kullanıldı.

Farklı formlarda geometrik rölyef (kabartma) desenlerin bulunduğu koleksiyon; düz tabak, kupa, kâse, yumurtalık, fincan gibi günlük kullanıma uygun nitelikte ürünlerden oluşuyor.

2016’nın trendleri arasında yer alan yumuşak bulutsu görünüm ve mat yüzeyler Soft Pop Koleksiyonda da belirleyici özellik olarak ön plana çıkıyor.

Porland Görsel Projeler Ekibi tarafından mağaza vitrinlerinde de uygulanan koleksiyonun vitrin tasarımında eğlence ve mutluluk teması işlendi. Çocukluk yıllarını özleyenler için Soft Pop, tadına doyumsuz neşeli bir dekor eşliğinde sunuluyor…


Koleksiyona ait ürünler bulaşık makinasında kullanıma uygun olup, mikrodalga ve fırında kullanımı Porland tasarımcıları tarafından tavsiye edilmemektedir.
Fav

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok