Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Tüm yiyecekleriniz koruma altında

Taze sebze ve meyveleriniz için ideal bir saklama ortamı oluşturmak ısınan havalarla beraber zorlaşabiliyor.  Aldığınız ürünleri buzdolabına...

Taze sebze ve meyveleriniz için ideal bir saklama ortamı oluşturmak ısınan havalarla beraber zorlaşabiliyor. 

Aldığınız ürünleri buzdolabına koysanız da tazeliğini kaybederek kısa süre içerisinde bozulabiliyor. Hitachi Buzdolapları ise ideal ısı ve nemlilik sistemiyle sebze ve meyvelerinizin yanı sıra buzdolabınızdaki tüm ürünler için uygun koşulları sağlayarak tazelik ve lezzetlerini uzun süre koruyor.

Yiyecek ve içeceklerin sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde saklanması için bütün detayların düşünülerek tasarlandığı Hitachi Buzdolapları, kullanıcılarına tazeliğin, rahatlığın ve şıklığın keyfini yaşatıyor. Hitachi Buzdolapları’nın pratik tasarıma sahip sebze ve meyve bölmesi gıdaların kolayca yerleştirilip düzenlenmesini sağlarken ideal ısı ve nemlilik ayarıyla da tazeliğini uzun süre korumasına yardımcı oluyor. Yaz sıcaklarından çabuk etkilenen sebze ve meyveler Hitachi ile uygun saklama ortamında muhafaza ediliyor.

Dünyada ilk! Bakteriler Nano Titanium ile yok oluyor

Hitachi tarafından dünyada ilk kez sunulan “Nano Titanium” teknolojisi, buzdolabındaki tüm yiyecekleri bakterilere karşı korunuyor. Hitachi Buzdolapları’ndaki bu özellik sayesinde Nano Titanium parçacıkları 18 saat içerisinde bakterileri ve kokuları yok ederek buzdolabında temiz bir hava sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok