Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kurban Bayramı’nda sağlıklı ve lezzetli et yemekleri pişirmek

Yenilikçi mutfak markası Emsan’ın pişirmede devrim niteliği taşıyan Füzyon düdüklü tenceresi, Kurban Bayramında da mutfakların başrol oyuncu...

Yenilikçi mutfak markası Emsan’ın pişirmede devrim niteliği taşıyan Füzyon düdüklü tenceresi, Kurban Bayramında da mutfakların başrol oyuncusu olacağa benziyor. 

Her vaktin değerli olduğu bayram telaşında hızlı ve pratik çözüm sunan Füzyon Tencere, bu bayramda da zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

Kurban Bayramı’nda dolup taşan sofraların vazgeçilmezi et yemekleri, Emsan’ın devrim niteliğindeki Füzyon Düdüklü Tenceresiyle daha dakolaylaşıyor.

Uluslararası tasarım ödüllü Emsan Füzyon Düdüklü Tencere, kısıtlı zamana sahip olan bayram günlerinde sofralarınızı sağlıklı ve lezzetli yemeklerle buluşturuyor. Pişirme sırasında açılabilen kapak tasarımıyla bir ilke imza atan Füzyon Düdüklü Tencere, aynı anda iki yemek pişirme imkanı sağlıyor.

Üstte sebze haşlarken, altta yemek pişirin

Çift katlı pişirme özelliğiyle alt katta yemekleriniz pişerken üst katta da haşlama yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Füzyon ile, suyla temas etmeden yalnızca buharla pişen yemekler, vitaminini içinde tutarken buhar sepeti sayesinde sebzeleri mükkemmel pişmeye ulaştırıyor. Zarif tasarımlı cam kapağı ise pişirme sırasında tencerenin içini görmenizi sağlayarak bayramda sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanı size bırakıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok