Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Tek kişilik sunumlar yapmak isteyenler için

Paşabahçe’nin uzun yıllardır mutfaktaki en büyük yardımcısı Borcam, yepyeni ürünleriyle ürün portföyünü geliştirmeye devam ediyor. Tek kişilik sunumlar yapmak isteyenler için hazırlanan küçük Borcamlar raflardaki yerini aldı.

Paşabahçe’nin kullanışlı formuyla hem mutfaklarda hem de sofralarda her zaman yerini koruyan serisi Borcam, yeni ürünleriyle gamını genişletiyor.

Tek kişilik sunumlar için pratik bir çözüm sunan küçük Borcamlar, birbirinden lezzetli cupcake ve sufleler için ideal boya sahip. Küçük boyutu sayesinde kolayca temizlenebilen ürünü saklamak da çok rahat. Ürünü ayrıca güveç kabı olarak da kullanmak mümkün. Yeni ürünlerde, sufle kabı ve iki çeşit dilimli kek kabı olmak üzere üç farklı seçenek bulunuyor.

Paşabahçe Hakkında Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan ‘Paşabahçe Mağazaları’nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. 80 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır.
Otomatik ve el imalatı olarak 20 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurtdışında ise Bulgaristan ve Rusya Federasyonu’ndaki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]