Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

İtalyan konukseverliğiyle ağırlayan Mezzaluna

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana misafirlerini İtalyan konukseverliğiyle ağırlayan Mezzaluna, İtalyan Odalar Birliği tarafından “Marc...

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana misafirlerini İtalyan konukseverliğiyle ağırlayan Mezzaluna, İtalyan Odalar Birliği tarafından “Marchio Ospitalità Italiana” (İtalyan Konukseverliği) sertifikasına bir kez daha layık görüldü.

Kaliteli malzemeler ile hazırlanmış eşsiz tatları, özel sunumlarla bir araya getiren, şehrin en iyi İtalyan restoranlarından Mezzaluna’ya, İtalyan Konsolosluğu ve İtalyan Odalar Birliği tarafından “Marchio Ospitalità Italiana” (İtalyan Konukseverliği) sertifikası verildi.

İtalyan kültürünü, konukseverliğini ve mutfağını dünyada en iyi şekilde tanıtan aday restoranlar, İtalyan Sertifika Komitesi tarafından belirlenen kriterlere göre değerlendiriliyor. Mezzaluna, hazırladığı yemeklerde orijinal İtalyan ürünleri kullanması, menüdeki şarapların orijinal İtalyan şarabı olması ve restoranda İtalyan kültürünün yansıtılması gibi kriteleri en iyi şekilde yerine getirdiğini, verilen sertifika ile bir kez daha kanıtlamış oldu.

Menüsünü mevsimsel olarak değiştirmesinin yanı sıra her ay İtalyan şef Fabio Brambilla’nın “şefin spesiyalleri” adıyla farklı lezzetler sunduğu Mezzaluna, gerek sıcak ortamı gerekse yemeklerinde kullandığı malzemelerle misafirlerine tam bir İtalyan atmosferi yaratıyor. Daha önceki yıllarda da birkaç kez aynı sertifika ile ödüllendirilen Mezzaluna, kalite standartlarındaki sürekliliğe verdiği önemi bir kez daha vurguladı.

Mezzaluna, İstanbul’da (İstinyePark, Acarkent, Kanyon), Ankara’da (Bilkent, Kavaklıdere, Next Level), İzmir’de (Konak Pier, Çeşme-Yıldızburnu), Bodrum’da (Yalıkavak Palmarina) şubelerinde kaliteli hizmet bilinciyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok