Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Türk damak tadına uygun kahveler

Geleneksel Türk damak tadına uygun kahveler için uzun süredir araştırmalarını sürdüren Özsüt, aradığı lezzeti İngiltere’de buldu.  Dünya üze...

Geleneksel Türk damak tadına uygun kahveler için uzun süredir araştırmalarını sürdüren Özsüt, aradığı lezzeti İngiltere’de buldu. 

Dünya üzerinde 200’ün üzerinde markaya hizmet veren Lincoln & York ile iş birliğine giden Özsüt, mağazalarında sunduğu bu özel lezzeti evlerine / iş yerlerine de taşımak isteyenler için espresso ve filtre kahve satışlarına başladı.

Sabahları uyanmak için, öğle yemeklerinden sonra, dost ve aile buluşmalarında, bir dilim pasta ya da bir parça çikolatanın yanında… Kahve içmek için mutlaka bir bahane vardır! Ve eğer gerçek bir kahve tutkunuysanız, her zaman alıştığınız aromayı ve kokuyu almak istersiniz.

Geleneksel lezzetlerin yaratıcısı Özsüt, kahvelerini de Türk damak tadına uygun hale getirdi. Üstelik mağazalarında sunduğu bu özel lezzetleri evlerine / iş yerlerine de taşımak isteyenler için espresso ve filtre kahve satışlarına başladı.

40 ülkeden en kaliteli kahveleri getiren ve dünya genelinde 200’ün üzerinde firmaya hizmet veren İngiliz markası Lincoln & York (L&Y) ile iş birliğine giden Özsüt, espresso ve filtre kahveleri ile misafirlerine çok keyifli tatlar sunacak.

Espressoda karamel, filtre kahvede fındık lezzeti

Orta Amerika, Brezilya ve Etiyopya’daki kahve çekirdeklerinden üretilen, orta kavrulmuş espresso; yumuşak içimi, her yudumda hissedilen karamelimsi tadı ve bitter çikolata lezzeti ile kahve severlere her yudumda mutluluk verecek. Orta Amerika’da yetişen çekirdeklerin orta - sert kavrulmuş olarak sunulduğu filtre kahve ise, fındık ve kakao aroması ile kahve müdavimlerinin vazgeçilmezi olacak.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok