Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

İştah kabartan tepsi mantısı

R.E.A.D Café , geleneksel tatların izini süren lezzet avcıları ve yeni tatlar keşfetmek isteyen misafirleri için menüsünde Kayseri’ye özgü meşhur tepsi mantısına yer açıyor.

Boğazın keyif veren manzarasına ev sahipliği yapan The Grand Tarabya’nın huzurlu atmosferiyle misafirlerine güzel bir gün yaşatan restoranı R.E.A.D Cafe, menüsüne Kayseri’nin meşhur tepsi mantısını ekleyerek yerel lezzetlere farklı dokunuşlar yapma geleneğini sürdürüyor.

The Grand Tarabya’nın başarılı şeflerinin ufak dokunuşlarla tekrar yorumladığı tepsi mantısı, geleneksel lezzet severlerin ve farklı tatlar keşfetmek isteyen herkesin favorisi olacak.

Et suyunda pişen, lokum tadında mantı

Et suyunda ağır ateşte pişen Kayseri’nin meşhur lezzeti tepsi mantısı tam 120 mantıdan oluşuyor. Haşlanmadan önce güzelce fırınlanıp daha sonra et suyu eklenerek ağır ateşte pişirilen tepsi mantısı, hem lezzeti hem de sunumuyla tadanları kendine hayran bırakıyor.

The Grand Tarabya’nın huzur veren marina manzarası eşliğinde zengin menüsüyle konuklarına keyifli bir gün yaşatan R.E.A.D Cafe, geleneksel tepsi mantısıyla yine iddialı.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]