Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Klasik yemek takımı anlayışına farklı bir boyut

Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde tasarladığı ürünleriyle evlerdeki mutlu anlarınızın bir parçası olan Karaca, şıklıktan vazgeçem...

Mutfak, sofra ve ev tekstili kategorilerinde tasarladığı ürünleriyle evlerdeki mutlu anlarınızın bir parçası olan Karaca, şıklıktan vazgeçemeyen kadınların tercih ettiği yemek takımları ile sofralarınıza ışıltı katıyor

Prestijli sofraların vazgeçilmez markası Karaca, dünyanın en değerli yemek takımı olan Fine Pearl Serisi ile incinin doğallığını sofralarınıza getiriyor. Tamamen gerçek inciden oluşan, dünyada ilk ve tek olan Fine Pearl Serisi’nde yer alan yemek takımları, klasik yemek takımı anlayışına farklı bir boyut kazandırıyor.

Venüs Yemek Takımı ile Işıltılı Sofralar
Işıltılı sofralarınıza eşlik edecek Venüs Yemek Takımı, yemeklerinizi görsel bir şölene çeviriyor. İncinin büyüleyici güzelliğine yansıtan, farklı ve özel çizgilere sahip Venüs Yemek Takımı, İtalyan ressam Sandro Botticelli’nin Venüs tablosundan esinlenerek tasarlandı.

2.997 TL’den başlayan fiyatıyla Karaca mağazalarında ayrıca yemek takımını alana, 12 kişilik çatal bıçak takımı da hediye..

Şıklık Sembolü Roller Yemek Takımı
Sofralarınızdaki zenginliği Roller Yemek Takımı’nın şıklığı ile yansıtın. Fine Pearl serisinin en özel parçalarından biri olan Roller Yemek Takımı, sahip olduğu altın-gümüş renkleriyle asillerin güçlü duruşunu vurguluyor. Roller, Ortaçağ mitolojisinde adaleti ve eşitliği simgeleyen yuvarlak masadan ilham alınarak tasarlanmış dairesel biçimli süslemeleriyle misafirleriniz için hazırladığınız sofralarda benzersiz zevkinizi yansıtacak.

2.997 TL’den başlayan fiyatıyla Karaca mağazalarında ayrıca yemek takımını alana, 12 kişilik çatal bıçak takımı da hediye..

Muhteşem Renk ve Desenleriyle Black Pearl Yemek Takımı
İnsanların sevdikleriyle paylaşmaktan keyif aldığı anlara eşlik eden Karaca, gerçek inciden ürettiği bir diğer yemek takımı Black Pearl’ü sofralarında estetik arayan kadınlar için tasarladı. Nadiye Çetin’in çizgileriyle hayat bulan, kelebeğin narin kanatlarından ilham alan Black Pearl, Karaca’nın ihtişamını yansıtmasının yanı sıra estetik hatlarıyla sofralarınızda zarafetin sembolü oluyor.

2.997 TL’den başlayan fiyatıyla Karaca mağazalarında ayrıca yemek takımını alana, 12 kişilik çatal bıçak takımı da hediye..


Greenis Yemek Takımı Zarif Sofralar İçin İlham Veriyor
Hayallerdeki tasarımları hayata geçiren Karaca, zarif çizgileriyle öne çıkan Greenis ile sofralara büyülü bir görünüm kazandırıyor. Greenis Yemek Takımı, ilham veren desenleriyle sofraların vazgeçilmezi oluyor.

86 parçadan oluşan Fine Pearl serisinde; servis, pasta ve yemek takımları, çorba kâseleri, kahve, çay fincan ve tabakları, kayık tabaklar, kürdanlıklar, tuzluklar, biberlikler ve çorbalık yer alıyor. Dünyanın en değerli yemek takımı olan Fine Pearl Serisi, farklı stillerden oluşan özel tasarımlarıyla fark yaratıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok