Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mürdüm ve Papatya serileri ile mutfaklara taşıyor

Türkiye’de elektrikli ev aletlerinin lider markalarından Arzum, tasarımı ve şıklığı bir arada sunan Mürdüm ve Papatya serileri ile mutfaklar...

Türkiye’de elektrikli ev aletlerinin lider markalarından Arzum, tasarımı ve şıklığı bir arada sunan Mürdüm ve Papatya serileri ile mutfakları, doğanın sıcaklığı ve enerjisi ile renklendiriyor. 

Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi, hareketli filtreli Çaycı Heptaze Çay Makinesi, OKKA Minio Türk Kahvesi makinesi, Cezveli Lüx Türk Kahve Makinesi ve Prostick 1500 Blender ürünlerinden oluşan ve Arzum’un mutfaklarda 2017 modası estiren Mürdüm ve Papatya serileri; yeni evleneceklerin, evini yenilemek isteyenlerin, tasarım ve renk tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

İster menekşenin tutkusu ister papatyanın sıcaklığı

Teknoloji ve inovasyonla kadınların hayatlarını kolaylaştırdığı kadar tasarımlarıyla da hayatlarına kullanım kolaylığı ve keyif katan Arzum, yeni renk serisiyle mutfakların 2017 modasını belirledi. Asil rengiyle her daim evlerin başköşesinde yer alan menekşeden esinlenerek hazırlanan Arzum Mürdüm Serisi ve papatyanın kalpleri ısıtan ışıltısından ilham alınarak tasarlanan Arzum Papatya Serisi, bu bahar mutfaklarda başköşeye otururken kalplerde de taht kurmaya hazırlanıyor.

Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız, Mürdüm – Papatya Serileri ile ilgili olarak: "Ürünlerimizi geliştirirken ve üretirken temele müşterilerimizin ihtiyaçlarını koymaktayız. Teknoloji ve inovasyonla onların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklanırken aynı zamanda tasarım ile de yaşadıkları alanları keyifli kılmaya odaklanıyoruz. 50 yıllık deneyimimiz ve dünyada takip ettiğimiz trendler sayesinde müşterilerimizin evlerinde dönüşüm yapan ve hayatlarını kolaylaştıran ürünler üretiyoruz. Geçtiğimiz senelerde ürettiğimiz Nar ve Marin – Mercan serilerimiz ile başladığımız tasarım ve renk trendini bu sene Mürdüm – Papatya serilerimiz ile sürdürüyoruz. Doğanın en güzel renklerinden esinlenerek hazırladığımız ürünlerimiz ile baharın enerjisini müşterilerimizin mutfaklarına ve yemeklerine katacakları lezzete ortak ediyoruz. Müşterilerimizin daha pazara çıkmadan uluslararası yarışmalarda tasarım, kullanım kolaylığı, fonksiyonellik alanlarında ödüller alan ürünlerimizi keyifle kullanmalarını diliyorum” dedi.

Mürdüm – Papatya Serisi Ürünleri:

Plus X’ten dizayn ve kullanım kolaylığı ödüllü Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi, yüksek çizilme direncine sahip 5 katmandan oluşan çift taraflı döküm granit plakaları sayesinde uzun süre aşınmıyor, yapışmıyor, daha sağlıklı ve ekonomik bir kullanım ömrü sağlıyor.

Çay makinelerinin vazgeçilmezi Arzum, Papatya ve Mürdüm serilerinde Plus X’te yüksek kalite, dizayn ve fonksiyonellik ödüllerini alan ve hareketli filtresi ile çayı uzun süre taze tutan Çaycı Heptaze Çay Makinesini sunuyor. Hem çay makinesi, hem su ısıtıcısı olarak kullanılabilen ve hareketli filtre inovasyonu ile Sadece Arzum’da bulunan Çaycı Heptaze, hareketli filtresi ile geleneksel çay makinelerinin lezzetinin de ötesine geçecek bir demleme performansı sergiliyor, güvenle kullanım rahatlığını sunuyor.

Plus X’ten dizayn ve kullanım kolaylığı ile iF’ten en iyi ürün ödüllerinin sahibi Arzum OKKA Minio, 4 fincan kapasitesi, taşma önleme sistemi ile ağır ateşte pişmiş lezzetteki Türk kahvesini keyifli sohbetlerinize taşıyor. Kompakt tasarımı ile farklılaşan Arzum OKKA Minio aynı zamanda yıkanabilir pişirme haznesi özelliğine sahip.

Türk Kahvesi makinesinde inovasyon ve tasarımda ürünlerine imza atan Arzum, aynı zamanda Türkiye’nin ilk elektrikli cezve üreticisi. Papatya ve Mürdüm serilerinin parçası olan Cezveli Lüx Türk Kahve Makinesi, doyumsuz sohbetlere eşlik edecek kahveden alacağınız lezzetin ve keyfin garantisini veriyor. Paslanmaz Çelik gövdesi sağlamlığın, kalitenin ve performansın garantisi iken hem sağ hem sol el ile kullanım özelliği tüketici odaklı tasarımın göstergesi niteliğinde.

Arzum’un yeni tasarım kimliğinde geliştirdiği, Plus X’ten fonskiyonellik ödülü sahibi Prostick 1500 Blender seti, 1500W'lık üstün motor gücü ile çırpıyor, parçalıyor, karıştırıyor ve hepsini saniyeler için de yapıyor. Arzum Prostick 1500 Blender turbo fonksiyonu ile işleri hızlandırarak zamandan tasarruf sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok