Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Kibariye, bu yıl da Uludağ Limonata ile Havanızı Değiştirecek

Uludağ İçecek’in vazgeçilmez tatları arasında yer alan Uludağ Limonata’nın geçtiğimiz yıl yayınlanan Kibariye’li reklamları oldukça beğenild...

Uludağ İçecek’in vazgeçilmez tatları arasında yer alan Uludağ Limonata’nın geçtiğimiz yıl yayınlanan Kibariye’li reklamları oldukça beğenildi. Sevilen sanatçı Kibariye, bu yıl da Uludağ Limonata’nın yeni reklam filmi ile ekranlarda olacak.

Ev yapımı tadında limonata lezzetini sofralara taşıyan Uludağ Limonata, “Sen de iç, havan değişsin! ” sloganı ile devam edecek yeni reklam kampanyası için Türkiye’nin en güçlü kadın vokalleri arasında yer alan Kibariye ile anlaşmasını yeniledi. Samimiyeti ve tükenmeyen enerjisiyle kalplerde taht kuran Kibariye ile kamera karşısına geçen oyuncular ev gezmesi konseptinin çekimlerini gerçek bir misafirlik samimiyetinde gerçekleştirdi.

Sahil ve Ramazan reklam filmleri ile geçen yaz Türkiye’nin havasını değiştiren Kibariye, şimdi de önümüzdeki günlerde yayına girecek 2 litrelik Uludağ Limonata’nın tanıtıldığı ev gezmesi konsepti ile ekranlara gelecek.

Uludağ Limonata kampanyasının yüzü olarak kendi orkestrası ile çekimlere katılan Kibariye, yeni reklam filminde de “Sen de iç, havan değişsin!” sloganının hakkını verdi. Kibariye, hem kamera önünde hem de kamera arkasında bol müzikli ve eğlenceli anlarla enerjisini set ekibinden oyunculara kadar herkese yansıttı.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok