Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sağlıklı yemekler isteyenler için

İnsanların sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmak için yüksek kaliteli, güvenilir ürün çeşitleriyle hizmet veren Oba Makarna, sofralarında sağ...

İnsanların sağlıklı yaşamasına katkıda bulunmak için yüksek kaliteli, güvenilir ürün çeşitleriyle hizmet veren Oba Makarna, sofralarında sağlıklı yemekler isteyenler için Kepekli, Tam Buğday ve Tri-Color makarnayı üretti.

Pek çoğumuzun şikâyet ettiği sağlıklı beslenme problemi, Oba Makarna’nın yeni ürünleriyle sona eriyor. Makarna sektöründe Türkiye ve dünyanın öncü markalarından biri olan Oba Makarna, Kepekli, Tam Buğday ve Tri-Color makarnalarıyla sofralara sağlığı getiriyor.

Oba Makarna’nın sağlığına ve formuna dikkat edenler için özel olarak ürettiği, Oba Fit serisinde yer alan Oba Kepekli Makarna, düşük kalori değerinin yanı sıra içeriğindeki yüksek lif oranı sayesinde tokluk hissi veriyor ve sindirimi kolaylaştırıyor. Sağlıklı beslenmeye özen gösteren ailelerin tercihi Oba Kepekli Makarna, güvenle tüketilebilecek sağlıklı ve lezzetli bir makarna çeşidi olarak öne çıkıyor.

Oba’nın Oba Fit serisinde yer alan bir diğer yeni ürünü Tam Buğday Makarna ise normal makarnaya nazaran, sindirimi kolaylaştırmaya yardımcı lifli yapısı ile tokluk hissi veriyor. Oba Tam Buğday Makarna, buğdayın tamamının kullanılmasıyla elde ediliyor ve geleneksel yöntemlerle üretiliyor. En kaliteli buğdaylardan elde edilen Oba Tam Buğday Makarna, benzersiz lezzetiyle damaklarda eşsiz tatlar bırakıyor. Oba Fit serisinde yer alan iki yeni ürün penne makarnaya yeni bir tat getiriyor.

Oba Makarna, enerji deposu Tri-Color makarna ile doğal lezzeti sofralara taşıyor. Kalp dostu Tri-Color; içeriğinde A, B1 ve B2 vitaminlerini barındırıyor. Ispanaklı, domatesli ve sade çeşitleriyle makarna tutkunlarını bekleyen Tri-Color; kolay sindirimiyle de sağlıklı bir beslenme alternatifi sunuyor.

Dünya ülkelerinde de sevilerek yenilen Oba Makarna; sağlıklı ve besin değeri yüksek ürün çeşitleri ile evlerin değişilmez konuğu olmaya devam ediyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok