Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Demir eksikliği olanlar. Bu habere dikkat

Sofralarımızın vazgeçilmezi Billur Tuz demir minerali ile zenginleştirilmiş tuzuyla sofralarımıza hem tat hem de sağlık katmaya devam ediyor...

Sofralarımızın vazgeçilmezi Billur Tuz demir minerali ile zenginleştirilmiş tuzuyla sofralarımıza hem tat hem de sağlık katmaya devam ediyor…

Tuz deyince ilk akla gelen marka olan Billur Tuz, demir minerali ile zenginleştirilmiş ürünüyle farkını ortaya koymaya devam ediyor. 53 yıldır kalite ve hijyene özen göstererek, Türk damak tadına uygun olarak üretilen Billur Tuz, sofraları bu kez demir minerali ile zenginleştirilmiş tuz ile buluşturuyor. Türkiye’nin tek rafine deniz tuzu üreticisi olan Billur Tuz’un geniş ürün yelpazesinde demir mineralli tuzu da bulunuyor.

İyotlu, iyotsuz, sodyumu azaltılmış, doğal deniz tuzu gibi birçok seçenek sunan Billur Tuz, sağlığına değer verenler için yeni alternatifler sunmaya devam ediyor. Billur Tuz’un, demir minerali ile zenginleştirilmiş rafine iyotlu tuzu, hem damak zevkine hem de sağlığımıza katkıda bulunuyor.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİZE DESTEK

İnsan vücuduna sağladığı yararlar sayesinde vazgeçilmez olan demir minerali,bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan korunmaya yardımcı oluyor. Türkiye, demir eksikliği ve buna bağlı hastalıkların en fazla görüldüğü ülkeler arasında yer alıyor. Demir yetersizliği ve ona bağlı sorunlardan en fazla etkilenenler ise çocuklar oluyor. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerine göre; dünyada demir eksikliği anemisi olan 1,3 milyar insan bulunuyor.

Bunun sonucunda da yaygın sağlık problemlerini aşmak için demir minerali bakımından zenginleştirilmiş gıdalar önem kazanıyor. Demir minerali içeren yiyecekler, günlük beslenme programına eklenerek bu eksiklikler takviye edilebiliyor. Bu sayede yeterli miktarda demir almak ve demir eksikliğine bağlı oluşan hastalıklardan korunmak mümkün olabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok