Restoran ve Mekanlar

[Mekan][slideshow]

Evde makarna yapımı hem keyifli hem de kolay

Crate and Barrel’ın pratik ve kullanışlı ürünleriyle, İtalyan lezzetlerini kendi mutfağınızda hazırlamaya ne dersiniz?

Geniş ürün yelpazesi ile farklı dünya mutfaklarını evlere taşıyan Crate and Barrel, İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan makarnayı evde yapmayı mümkün kılıyor.

Hayalinizdeki makarnayı evinizde hazırlayın!

Crate and Barrel’ın kullanışlı ve şık tasarıma sahip Atlas 150 Makarna Yapma Aleti, sadece birkaç dakika içinde linguini, spagetti veya lazanya hazırlamayı mümkün kılıyor.

Tezgah üzerindeki duruşuyla da göz dolduran Atlas 150, çelik çevirme kolu ile sayesinde istenen makarna şeklini kolayca kesiyor ve merdaneleri sayesinde hamuru kolaylıkla açıyor.

Makarnanızın hamurunu hazırladıktan sonra pişirmek için ise Crate and Barrel, kendine özgü modern çizgilerle tasarlanmış ve makarna haşlamak için düşünülmüş iç hazneye sahip Calphalon Contemporary Yapışmaz Çok Amaçlı Tencere Setini öneriyor. Crate and Barrel süzgeç alternatifleri ile de makarnaların yapım aşamasına eşlik ediyor.

Bakır trendini mutfaklarına taşımak isteyenler için Bakır Süzgeçi sunan Crate and Barrel, klasiklerden vazgeçmeyenlerin tercihi ise çok amaçlı kullanıma sahip 5 Parça Süzgeç Seti oluyor.

Makarnanıza dilediğiniz sosla lezzetlendirmek için ise Calphalon Signature Yapışmaz Kapaklı Sos Tenceresi en büyük yardımcınız oluyor. Keyifle hazırladığınız makarnanızı göz dolduran bir sunumla tamamlamak için ise Crate and Barrel’ın Domates Desenli Makarna Servis Tabakları en keyifli seçim oluyor.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!

Hiç yorum yok:

Ev Aletleri

[Ev Aletleri][stack]

Mutfak Mobilyası

[Mobilya][grids]

Yaşamın İçinden

[Yaşam][btop]