Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Tazeliğini ve vitaminini koruyan sağlıklı yemekler için

İsviçre’nin bir numaralı çelik markası Victorinox sebze bıçakları, tazeliğini ve vitaminini koruyan sağlıklı yemeklerle sofranıza lezzet kat...

İsviçre’nin bir numaralı çelik markası Victorinox sebze bıçakları, tazeliğini ve vitaminini koruyan sağlıklı yemeklerle sofranıza lezzet katmanıza yardımcı oluyor.

Keskin çelik yapısı ve ergonomik sapı ile sert ve yumuşak sebzelerin şeklini ve vitaminini koruyarak kesen Victorinox bıçakları, modern mutfakların ve geleneksel Türk yemeklerinin lezzetini bozmadan sağlıklı olmasını da sağlıyor

Yumuşak sebzelerin kesim aşamasında deforme olmasını engellerken, sert sebzelerde de kolay ve hızlı kesme özelliği ile pratik ve çabuk yemek yapmanın zevkine varıyorsunuz.

Hızlı yaşam koşullarında, yemek hazırlarken yaşadığınız pratiklik ve konforu Victorinox ile deneyimledikten sonra bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

3 yıl kullanım garantisi sunan Victorinox bıçakları, dünyanın en eski ve gerçek İsviçre’li bıçak üreticisi tarafından tasarlanıp, en son teknoloji ile üretilmektedir.

Her bir ürün için farklı tasarlanan ve kesilecek malzemenin türüne göre uygun bıçak ağzı olan Victorinox çeşitlerinden biri mutlaka sizin için. Deneyin ve farkı yaşayın…

Dünya’nın en iyi bıçak üreticilerinden olan İsviçre’li Victorinox, 1884 yılında İsviçre Ordusu için en iyi çakıyı yapmak üzere İsviçre Alp’lerinin eteklerindeki Ibach kasabasında doğdu.

Şimdi tüm dünyanın sevdiği; kullanışlı, paslanmaz çelikten ve hayatımızı kolaylaştıran son teknolojiye sahip ürünler yaratmaya devam ediyor. Ömür boyu garantili, üstün tasarımlı, ergonomik ve işlevsel Victorinox ürünlerinden vazgeçemeyeceksiniz…

Eyüboğlu Hobi Ürünleri firmasının Türkiye Distribütörlüğünü yaptığı Victorinox ürünlerini Türkiye’deki seçkin züccaciyeler ve Karaca Mağazalarında bulabilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok