Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Et ve sebze-meyvenin paketlenmesi

Doğa dostu markalardan Sedat Tahir A.Ş.- Cook, sağlıklı gıda ambalajları ürün gamına endüstriyel ürünlerden polipropilentabakları, köpük tab...

Doğa dostu markalardan Sedat Tahir A.Ş.- Cook, sağlıklı gıda ambalajları ürün gamına endüstriyel ürünlerden polipropilentabakları, köpük tabakları ve vakumlu torbaları ekledi. 

Tavuk, et, balık, mantar gibi her türlü et ve sebze-meyvenin paketlenmesinde kullanılan bu ürünler oldukça geniş bir kullanım alanını kapsıyor.

Sağlıklı gıda ambalajı konusunda geliştirdiği ürünlerle doğa dostu firmaların arasında başı çeken Sedat Tahir A.Ş.- COOK markası,bünyesine kattığı yeni ürünlerle, ürün gamını çeşitlendirdi.Yaş meyve ve sebzenin perakende noktalarına taşınırken ve depolama esnasında oluşan israfın önlenmesinde büyük katkısı olan bu ürünler ile COOK markası, böylelikle profesyonel ambalaj grubunda yepyeni bir hedef kitleye yöneliyor.

Sağlıklı gıda ambalajında COOK devri!

GeliştirilmişCookpptek kullanımlık polypropilen tabakları, köpük tabakları ve gıda paketlenmesinde kullanılan vakum torbalarını ürün portföyüne ekleyen Sedat Tahir A.Ş.-COOK A.Ş.İş Geliştirme Koordinatörü Gökhan Tiritoğlu, yeni ürünleriyle ilgili olarak.

“Halihazırda profesyonel kullanım yapan müşterilerimize satışını yaptığımız döner streç film, pvc ve pof shrink film, çift katlı yüksek performanslı streç filmlere ilave olarak ürün portföyümüze artık modifiye atmosfer paketlemeye uygun polipropilen tabakları, tavuk, et, balık, mantar gibi gıdaların paketlenmesinde ekonomik ve kullanımı alanı geniş olan eps köpük tabakları ve vakum torbalarını da ekliyoruz.“dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok