Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Geleceğin mutfakları Siemens Ankastre ile evlere geliyor

Siemens Ev Aletleri’nin ankastre ürünleri işlevsellikleri ve ileri teknolojileriyle marka özü olan “heyecan verici olasılıklar”ın dünyasını ...

Siemens Ev Aletleri’nin ankastre ürünleri işlevsellikleri ve ileri teknolojileriyle marka özü olan “heyecan verici olasılıklar”ın dünyasını tüketicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. Yalın çizgilere sahip zamansız estetiğiyle mutfakları şık birer yaşam alanına dönüştüren Siemens ankastre ürünleri; üstün teknolojileri ile kullanıcılarının yaşam kalitesini artırarak hayatlarını kolaylaştırıyor.

Ankastrenin öncü markası Siemens Ev Aletleri; fonksiyonelliği, estetik tasarımı ve ileri teknolojiye sahip kullanım özellikleri ile modern hayatın tüm gereksinimlerini karşılıyor. Aynı zamanda hayatı kolaylaştırarak tüketicilere hareket özgürlüğü sağlıyor.

“Geleceğin Tasarımlarını” evlere taşıyan Siemens, uzaktan kontrol sağlayan Home Connect teknolojisine sahip IQ700 serisi HN678G4S6 fırın, CT636LES6 otomatik kahve makinesi ve hassas alev kontrolü sağlayan stepFlame teknolojisine sahip ankastre ocak ürünüyle de “heyecan verici olasılıklar”ı evlere taşıyor.

“Tek fırında çok fırın”

Elektrikli fırın, mikrodalga ve buhar destekli pişirme özelliklerinin tamamını bir arada bulunduran IQ700 serisi HN 678G4S6 ankastre fırın, “tek fırında çok fırın”ı mutfaklara getiriyor. Buhar destekli pişirme sağlayan pulseSteam özelliği sayesinde yemekleri kurutmadan pişiren IQ700 ankastre fırın, varioSpeed özelliğiyle geleneksel pişirme seçeneklerinden birini entegre mikrodalga fonksiyonuyla birlikte yemeklerin hazırlanma süresini, kalitesinden ödün vermeden hızlandırıyor.

Siemens HN678G4S6 ankastre fırın, hafızasında bulunan bilgileri kullanarak mükemmel pişirme sonuçları sağlamak amacıyla, o yemek için tavsiye edilen ayarları CookControlPlus özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Fırın programlarını uzaktan çalıştırma ve ayarlayabilme kolaylığı sağlayan Home Connect uygulaması ise kullanıcılarının zamanlarını mutfakta yemeklerin başında bekleyerek değil, sofrada misafirleriyle birlikte yemeklerin keyfini çıkararak geçirme imkânı tanıyor.

Mutfaktaki barista

Home Connect uygulaması sayesinde uzaktan kolayca kontrol edilebilen CT636LES6 otomatik kahve makinesi ile istenilen yerden tek bir dokunuşla kahve hazırlanabiliyor. coffeePlaylist özelliği sayesinde uygulama üzerinden girilen farklı kahve tercihlerine göre kişilere özel kahveleri art arda hazırlayan CT636LES6 coffeeWord özelliği, aralarında Australian Flat White, Spanish Café Cortado gibi uluslararası lezzetlerin bulunduğu 17 farklı kahve tarifini kullanıcılar ile buluşturarak, dünya çapında lezzetleri deneyimleme fırsatı sunuyor.

Leziz yemekler için hassas alev ayarı

Siemens’in iQ serisi ankastre gazlı ocaklarında bulunan stepFlame özelliği sayesinde alev gücü, tıpkı elektrikli ocaklarda olduğu gibi 1’den 9’a kadar istenilen seviyede orantılı olarak ayarlanabiliyor. Yenilikçi ve patentli valf teknolojisi gaz çıkışını kusursuz bir şekilde ayarlarken, pişirme sırasında yemeği büyük gözden küçük göze geçirme derdi sona eriyor ve yemekler mükemmel kıvamda ve tek gözde kolayca hazırlanabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok