Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Mutfağınızı geniş göstermek için işe yüzeyden başlayın

Mutfaklar; kadınların evdeyken en çok zaman geçirdiği yerlerden biri. Küçük mutfaklarda alan kullanımı da çoğu zaman sıkıntılara neden oluyo...

Mutfaklar; kadınların evdeyken en çok zaman geçirdiği yerlerden biri. Küçük mutfaklarda alan kullanımı da çoğu zaman sıkıntılara neden oluyor. 

Alan konusunda yaşanan problemleri farklı malzeme ve birkaç dekoratif ipucu ile daha geniş ve işlevsel kullanmak mümkün. Yenilikçi yüzey üretiminde dünya lideri Cosentino Group, mükemmel parlaklık ve yüksek performans gösteren Dekton® ve Silestone® ürün serilerinin açık renkleriyle mutfakların hem dekoratif hem de geniş görünmesini sağlıyor

Genel anlamda dar ve küçük alanlarda çalışmak her zaman biraz daha zordur. Hem mekânın ferah olmaması hem de kısıtlı alan kullanımı çoğu zaman kişileri çalışmaktan alıkoyar. Küçük mekânları birkaç dekoratif dokunuşla daha ferah ve çalışabilir hale getirmek ise aslında sanıldığından daha kolay! Kuvars taşı üretiminde dünya lideri Cosentino Group, Dekton® ve Silestone® ürün serileriyle doğal taşın zarafetini ve işlevselliğini mutfaklarla buluşturuyor.

Ultrakompakt yüzeyi ve çizilmeye karşı dayanıklı yapısı ile mimar ve tasarımcılara ilham kaynağı olan Dekton®, doğadan esinlenilen renk seçenekleri ile tüm küçük, modern mutfaklara dekoratif çözümler sunuyor. Özellikle parlak, pürüzsüz yüzeyi ile küçük mutfakların geniş görünmesini sağlıyor. Yenilikçi tasarımları ile hayal edilen mutfakları gerçeğe dönüştüren Dekton®, üstün kalitesi ve mimari uyumu ile vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor.

60’dan fazla renkte, üç farklı yüzey dokusuyla çeşitli formlarda üretilen Silestone®, çok geniş yüzeylere tek seferde uygulanabilen oldukça esnek bir ürün. Silestone®’un açık formda kullanılan renk seçenekleri ile de küçük mekânları ferah ve işlevsel olarak daha kullanışlı hale getirmek mümkün. Özellikle profesyonel veya kişisel mutfaklarda yaşanan en büyük sıkıntılardan biri olan hijyen problemi de Silestone® ile tamamen ortadan kalkıyor. Silestone®, bakterilerin çoğalmasını engelleyen, en son jenerasyon gümüş iyonları sayesinde, benzersiz bir anti bakteriyel formüle sahip tek marka olma özelliğini taşıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok