Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Et pişirme sanatına katkı: Perfect Roast et termometresi

Bosch Ev Aletleri’nin yeni ankastre fırınlarında sunduğu “PerfectRoast et termometresi” ile profesyonel ellerden çıkmış et yemeklerine imza ...

Bosch Ev Aletleri’nin yeni ankastre fırınlarında sunduğu “PerfectRoast et termometresi” ile profesyonel ellerden çıkmış et yemeklerine imza atmak mümkün. 

Bu donanıma sahip, paslanmaz çelik ankastre fırın HMG 656RS1, 12 farklı pişirme fonksiyonu ile tüm yemekleri ziyafete dönüştürürken, EcoClean Direct temizleme fonksiyonu ile fırın temizliği zahmetini ortadan kaldırıyor.

‘Yaşam için teknoloji’ anlayışıyla, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri, yeni Serie 8 ankastre fırınlarda sunduğu “PerfectRoast et termometresi” ile mükemmel lezzette pişmiş etleri garanti ediyor. Termometrede bulunan 3 sensör, fırında pişmekte olan etlerin farklı yerlerindeki sıcaklığı yüksek bir hassasiyetle ölçerek en ideal sıcaklığı ve pişirme süresini tespit ediyor. Böylece, bir şef titizliğinde, etler, tam istendiği gibi dışı çıtır çıtır ve içi sulu olacak şekilde pişirmek mümkün oluyor.

PerfectRoast et termometresine sahip, Serie 8 paslanmaz çelik multifonksiyonel fırınlardan HMG 656RS1, 12 farklı pişirme fonkisyonu ile tüm yemekleri ziyafete dönüştürebilen gelişmiş özelliklere sahip. Fırında bulunan PerfectBake teknolojisi, yiyeceklerin nem oranını sürekli ölçerek pişirme sürecini otomatik olarak ayarlıyor. Özellikle hamur işlerinde büyük kolaylık sağlayan PerfectBake, hem ısınan yemeklerin fazla pişmesini ve yanmasını engelliyor, hem de ideal anda fırını otomatik olarak kapatıyor.

Bunun yanında hızlı pişirme işlemleri için mikrodalga fonksiyonu da bulunan HMG 656RS1, DishAssist adlı pişirme asistanı sayesinde kullanıcılarına TFT ekranından sayısız yemek tarifi öneriyor. Fırının pratik bir diğer özelliği ise EcoClean Direct. Bu özellikle, kirleri emen özel kaplama sayesinde, zahmetli fırın temizleme işlemi tarihe karışıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok