Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Modern mutfakların adı

Yenilikçi yüzey üretiminde dünya lideri Cosentino Group, mimarlık ve tasarım dünyasına sunduğu Dekton® serisiyle iç ve dış yüzey kaplama ala...

Yenilikçi yüzey üretiminde dünya lideri Cosentino Group, mimarlık ve tasarım dünyasına sunduğu Dekton® serisiyle iç ve dış yüzey kaplama alanında devrim yaratıyor. 

Güvenilir ve üstün teknik özelliklerinin yanı sıra farklı renkleri sayesinde modern mekânların vazgeçilmezi olan Dekton®’u tercih etmeniz için birçok neden bulunuyor

Doğal taşın en yalın halini modern mutfaklarla buluşturan Dekton®, tüm mimar ve tasarımcıların ilham kaynağı oluyor. Doğallığı zarafetle buluşturan Dekton® yüksek kaliteli mutfaklarda dayanıklılığı ve estetiği bir araya getiriyor. Dekoratif görüntüsü ve birçok fonksiyonel özelliği ile mutfak profesyonellerinin bir numaralı tercihi Dekton®’u kullanmak için ise birçok neden bulunuyor. İşte Dekton® ile mutfakları daha keyifli hale getirecek nedenler:

• Dünyanın en sert doğal taşı kuvarstan elde edilen Dekton®, yüksek çizilme ve aşınma direnciyle uzun süre kullanım imkânı sağlıyor.

• Gözeneksiz yüzeyi sayesinde leke tutmama özelliği ile rahat bir kullanım alanı oluşturuyor. Şarap, kahve, pas gibi inatçı lekeler ise Dekton®’un kolay temizlenebilir yüzeyi ile sorunsuzca temizlenebiliyor.

• Doğallığın gücünü fonksiyonel özelliğine yansıtan Dekton®’a çamaşır suyu gibi kimyasal içeren temizlik maddeleri zarar vermiyor.

• Doğal taştan üretilmesi ve içinde herhangi bir sentetik malzeme olmamasından dolayı ultraviyole (UV) ışınlarından etkilenmiyor. Bu nedenle güneş ışığına maruz kaldığında bile herhangi bir solma veya bozulma meydana gelmiyor.

• Birçok fonksiyonel özelliği olan Dekton® çok sıcak ürünlere karşı da dayanıklılığını gözler önüne seriyor. Yüksek ısılar karşısında Dekton® yüzeylerinde hiçbir şekilde çatlama oluşmuyor.

• Dekton® donma ve çözülmeye karşı yüksek direnç sağlıyor. Doğal malzemenin yalınlığı da termal şoklara karşı mükemmel bir direnç gösteriyor.

• Üstün hijyen standartlarıyla üretilen Dekton® bakterilerin oluşmasını önleyici yüzeyi ile kullanılan tüm mutfaklarda sağlıklı bir kullanım alanı oluşturuyor.

• Mükemmel teknoloji ile üretilen Dekton® alev almama, yanmama özelliği ile mutfaklarda yaşanabilecek küçük kazaların önüne geçiyor.

• Doğanın renklerini mutfak yüzeylerinde kullanan Dekton®’a kişisel zevklere ve tercihlere göre her türlü desen ve yüzey uygulaması yapılabiliyor.

• Doğal taşların seçiminde dizayn önemli bir rol oynuyor. Yenilikçi tasarımları ile hayal edilen mutfakları gerçeğe dönüştüren Dekton®, üstün kalitesi ve mimari uyumu ile vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok