Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Sevginizin Işıltısı Mutfaklarda

Tasarladığı renkli serilerle mutfaklara canlılık ve zarafet getiren Fakir Hausgeräte, yeni çıkardığı Rosie serisi ile aşkınızın ışıltısını y...

Tasarladığı renkli serilerle mutfaklara canlılık ve zarafet getiren Fakir Hausgeräte, yeni çıkardığı Rosie serisi ile aşkınızın ışıltısını yansıtıyor.

Sevgilisine farklı bir hediye alarak onu şımartmak ve mutfakta harika lezzetlere imza atarken işini kolaylaştırmak isteyenlere Fakir Hausgeräte’nin yeni serisi Rosie şık ve fonksiyonel alternatifler sunuyor. Romantizmin sembolü gülün zarif pembesi ve altının ışıltısını yansıtan Rosie serisinde bulunan; Kaave Türk Kahvesi Makinesi, Sierra El Mikseri, Trex Dual Cam Hazneli Doğrayıcı ve Lucca Blender Seti kadınların mutfaktaki en büyük yardımcıları oluyor.

Bol Köpüklü Romantik Kahveler

Sevgilinizin Fakir Kaave ile hazırlayacağı bir fincan kahvenin, kırk yıl değil bir ömür hatırı vardır. Siz de küçük sürprizler yapıp bol köpüklü bir kahve ile onu sevindirebilirsiniz. Cezvede pişirme yöntemi esasına dayanan ve aynı lezzetin yakalanması amacıyla tasarlanan Fakir Kaave, taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirildi. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesi ve ergonomik cezve ağzı sayesinde her fincana eşit köpük dağıtabiliyor.

Sevgiyle Hazırlanan Lezzetler

Sevgiyle yapılmış lezzetler, Fakir Lucca ile aşkınızın elinden harikalara dönüşüyor. Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcısı Lucca Blender Seti, 1000 watt gücünde olup, ergonomik tasarımıyla çırpma, doğrama, karıştırma gibi pek çok işin üstesinden kolaylıkla geliyor.

Onu El Üstünde Tutun

Hamarat sevgilinizi sevindirecek ve onun yemek yapma zevkini artıracak bir hediye; Fakir Sierra El Mikseri… 4 farklı hız kademesi, turbo fonksiyonu, 2 adet paslanmaz çelik çırpma aparatı, 2 adet paslanmaz çelik yoğurma aparatı olan Sierra, aksesuar saklama kutusuyla satışa sunuluyor. Maharetli Sierra ile sevgilinin elinden mükemmel hamur işleri ve tatlılar mutluluğunuzu pekiştiriyor.

Onun İşini Kolaylaştırın

Sevgilinizin mutfakta işini çok kolaylaştıracak Fakir Trex Dual, yemek yapmayı keyifli hale getiriyor. Trex Dual cam hazneli doğrayıcı, 500 ml kapasitesi ve çıkarılabilen 2 adet paslanmaz çelik bıçağıyla sert cisimleri kolaylıkla doğramaya yarıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok