Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE
FALSE
TRUE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Meşe fıçıları ile içeceklerinizin lezzetine lezzet katın

Zeytinyağından sirkeye kadar birçok içeceğin uzun süreli saklanabildiği Bambum’un meşe fıçıları, estetik ve doğal tasarımı ile de öne çıkıyo...

Zeytinyağından sirkeye kadar birçok içeceğin uzun süreli saklanabildiği Bambum’un meşe fıçıları, estetik ve doğal tasarımı ile de öne çıkıyor. İçindeki sıvıya kendi aromasını katan meşe fıçılar, ‘ömür boyu’ kullanılabiliyor

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, çevre ve doğaya dost, sağlıklı ev gereçlerinde dünya markası olma hedefiyle yoluna devam eden Bambum, ‘meşe fıçıları’ ile içeceklere kendi özel lezzetini de katıyor.

Patent ve tasarıma büyük önem veren ve sahip olduğu ödüllerle de sektörün birkaç adım önünde yer alan Bambum’un meşe fıçı serisinde zeytinyağından sirkeye kadar birçok içecek uzun süreli olarak saklanabiliyor. Bambum’un meşe fıçı serisinde 1 litreden 20 litreye kadar yatay ve dikey ürün seçenekleri bulunuyor.

500 YIL ÖNCEKİ FIÇININ AROMASI İLE AYNI

İçindeki sıvıya kendi aromasını katan meşe fıçılar, boş bırakılmadığı sürece ömür boyu kullanılabiliyor. Meşeye özgü taneler içeceğe özel bir aroma sunarken, bunu da içindeki sıvıyı emerek yapıyor. Estetik ve doğal tasarımı ile de dikkat çeken Bambum meşe fıçılar içine sadece su doldurularak dekoratif amaçlı olarak da mekânlarda kendine yer buluyor. Bambum markalı meşe fıçılar tamamen geleneksel yöntemlerle, hiçbir kimyasal katkı kullanılmadan üretiliyor. Meşe fıçının içeceğe vereceği aroma, bundan 500 yıl önce üretilmiş bir fıçının vereceği aroma ile aynı lezzeti içeriyor.

MEŞE FIÇININ BİR TARZI, KİMLİĞİ VAR

Özel bir ürün olan bir tarzı, bir kimliği olan meşe fıçılar kullanım aşamasında da özen istiyor. Meşe fıçıların birleşim noktalarında tutkal veya başka bir dolu malzemesi kullanılmadığı için boşluklar bulunuyor ve fıçının doldurulması durumunda su, bu boşluklardan sızıyor. O nedenle ilk kullanımdan önce fıçının su ile doldurulması ve ağaç şişene kadar beklenmesi önemli. Ağacın cinsine göre 3-10 gün arasında şişen fıçının bundan sonraki süreçte boş bırakılmaması gerekiyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!
Önizle

Hiç yorum yok